Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki olcsóbb szemhéjpúdert...

Ciki olcsóbb szemhéjpúdert használni?

Figyelt kérdés
A kérdés úgy merült fel bennem,hogy ma a Rossmannban vásároltam,az őr végig követett. A kosaramba tettem a szemhéjalapozót és gondolkodtam az essence kis palettácskájàn. Úgy voltam vele,hogy ha megéri nekem (mert eléggé kicsi,és sok az egyforma színek benne) akkor délután visszamegyek érte.erre a pénztárnál megalázóan elkérték a zacskómat átnézni.(ismernek már sokat vásárolok ott.) megharagudtam kicsit a rossmannra és átmentem a mellette lévó százasba,ahol az essence paletta áràért (900ft) vettem egy noname 6os palettàt(gyönyörű arany féle színek) egy 6 színes miss rose por állagú szemhéjpúdert és egy kallos balzsamot. A bnőim meg nekem estek,hogy ők soha nem használnák mert sz.r márkátlan és tuti káros. Ti hogy vagytok vele?
2012. ápr. 23. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
miss rose a kedvenc szemhéjpúderem,főleg a 92 színes amit vásárokon szoktam venni:) Igen élletteli színek,nem kenődik el,tartós nagyon szeretem:) Nem ciki amúgy egyáltalán :) rossmann meg híres a g*ci őreiről ez miatt ne aggódj! Barátnőid meg egyszerű sznobok!
2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj ha nem mondod meg nekik hogy mit kentél magadra gondolod hogy észrevennék? ne törödj velük...nem tom mennyivel károsabb egy olcso szar,de nekem pl parfümbe is a kedvenc illatom egy olcso lötty....eddig mindenki odavolt érte,igy nem izgat mennyire olcso és az sem hogy ha csak illatositott valami. tartos illata van és jo.ezért nem fogok drága büzlö szarokra költeni.
2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 M.Kata ***** válasza:
szerintem is igaza van az előző kommentelőnek. mondjuk én még nem használtam, de a szemeden úgyse látszik, hogy milyen márka, a barátnőidnek meg nem kell mindent tudniuk :D
2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

ne foglakozz a barátnőiddel sznob p.icsák.

nekem van amúgy essence szemhéjpúderem,kétfajta is és mindkettő nagyon hamar lekopik a szememről,ellenben a 290-es boltban vett noname ilyen 6 darabos szemhéjpúder sokkal élettelibb színekkel van tele és tovább is fentmarad a szememen.

az alapozóm is lora (szintén százasboltos) és teljesen meg vagyok vele elégedve.

és a kallos egy egész jó márka amúgy.

2012. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a méregdrága szempillaspiráljaim állandóan elkenődtek, viszont direkt lemosni alig lehetett őket. Nemrégen kényszerhelyzetből (hétvége, idegen város) vettem kínaiban egy spirált, volt vagy 700 Ft, azóta is az a kedvencem, és már előre azon izgulok, hol fogok ugyanilyent kapni. Egyáltalán nem kenődik, viszont mégis könnyű eltávolítani.
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem... az essence ugyanúgy egy nagyon olcsó márka, 1000 ft alatti. Ne értsd félre, nem vagyok sznob, nekem is vannak essence cuccaim, de szerintem ez nem olyan nagy kontraszt :) De mondjuk ha egy MAC vagy más márkáról beszélnénk, akkor több értelme lenne összehasonlítani őket.

Amúgy a kérdésedre válaszolva, egyeltalán nem ciki :)

2012. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Essence cuccai a legolcsóbbak között van, ahhoz képest elég jók.
2012. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

énis Essence-es vagyok, illetve NYC,Rimmel,Maybelline.

háááát, azért az az Essence paletta 900 ft ért, és alig éri el a doboza a 8-10 centit. kicsit sokallom. ráadásul 4 szín benne szinte ugyan az, de az az óarany gyönyörű volt benne *-*

2012. ápr. 23. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az Essence meg a Miss Rose nagyjából ugyanaz az olcsó kategória, csak az Essence kicsit drágább, szóval nem értem a barátnőidet. :D

Egyébként meg köztudott, hogy a Miss Rose paletták nagyon pigmentáltak, sokan kedvelik őket, szóval attól még hogy valami drága, nem biztos hogy jobb is. Nekem van 15 ezer ft-os Guerlain palettám, és gagyi avonos is. Hát elmondanám, hogy minőségileg nincs köztük akkora különbség, mint az áruk közt...

2012. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!