Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a táskát hogyan hordanátok...

Ezt a táskát hogyan hordanátok, illetve hova? Kort is kérnék.

Figyelt kérdés

[link]

Erről a táskáról lenne szó. Vállon elég kényelmetlen hordani. Akkor hogyan? Csak simán leengedett kézben tartani? Vagy ami mostanában "menő" lett, hogy az egyik kezet kb derékszögbe tartani, és az alkarra akasztani a táskát? Nem nagyon szoktam táskát hordani, de ideje lenne elkezdeni..:) 17L



2012. ápr. 18. 21:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ. :)

úgylátom rosszul fogalmaztam.. nem menőségből szeretnék táskát hordani :)

régebben mindig teletömködtem a farmerzsebeimet, bő cuccokban jártam, de mostanában rátértem a nőiesebb ruhadarabokra, és szerintem elég nevetségesen néz ki egy szűkebb farmer tömött zsebekkel. ezért kéne a táska. és egyre több cipelnivalóm is van, ami nem is férne be a zsebembe. :)

2012. ápr. 18. 21:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ezt tatyó, de szerintem nem ciki meg plázacicás könyökhajlatban hordani. Most mondhatjátok hogy én is plázacica vagyok, de ha valaki nem az akkor az én vagyok. Szerintem hordd nyugodtan könyökhajlatban csak ne tedd ki az alkarodat, mert az már tényleg undorító....
2012. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

úristen^^ de széép .. ISTENEM kérem.! mehetnék evvel a forgatásokra ..achwmm :$$$$$$$$$$$



Sp voltam.:)

2012. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!