Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a táskát hogyan hordanátok...

Ezt a táskát hogyan hordanátok, illetve hova? Kort is kérnék.

Figyelt kérdés

[link]

Erről a táskáról lenne szó. Vállon elég kényelmetlen hordani. Akkor hogyan? Csak simán leengedett kézben tartani? Vagy ami mostanában "menő" lett, hogy az egyik kezet kb derékszögbe tartani, és az alkarra akasztani a táskát? Nem nagyon szoktam táskát hordani, de ideje lenne elkezdeni..:) 17L



2012. ápr. 18. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, ezeket a könyékhajlatban szokás hordani, de ha táskát akarsz hordani, szerintem ne szokj rá, hiába hiszik sokan hogy menő, nem az.
2012. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Alkarra akasztva elég kényelmetlen lenne. Simán engedd le a kezed. Nem a divat a fontos,hanem a célszerűség.

77/N

2012. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a leengedett kézre szavaznék. 20/l
2012. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezeket szokták a plázap*csák könyökhajlatban hordani, ami borzasztóan nevetségesnek hat, és mindig röhögök rajtuk egy jót. 23/L
2012. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

szerinted a nők "menőségből" hordanak táskát első? Én ki se mozdulok táska nélkül sehova. Van alapból nekem:mobil,öngyüjtó,cigi,pénztárca,személyi igazolvány tok,bérlet,tükör,ajakápoló,kutyám oltási könyve,lottó ezek mindig nálam vannak. Na ezt most szerinted hova raknám a fülemre? Ilyen marhaságot hogy divat lenne,táskánál praktikusabb dolgot el se tudok képzelni:)) és még jó kieégszítő is!

Amúgy szép a táska kérdező de szerintem más füleset válassz ami kényelmesebb!

2012. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó, sajnálom kissé félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy ne a könyökhajlatában hordja, mert nagyon sokan hiszik hogy az menő pedig nem. én is mindenhova táskával járok, nem az ellen van kifogásom.
2012. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaj akkor ne haragudj,én úgy értelmeztem hogy a táskákra érted összeségében azért hűltem ki..Bocsi:)
2012. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi gond :)
2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

túl sokat agyalsz ezen. vegyél egy táskát és hord úgy, ahogy kényelmes. nekem is van egy hasonló táskám, és mind a 3 féle képpen szoktam tartani, amit leírtál. teljesen mindegy, hogy van épp a kezedben.

és ne azért hordj táskát, mert "ideje elkezdeni" ez marhaság. a táska azért kell, hogy bele tudd tenni a cuccaidat. ha különben nem hiányozna a táska a kezedből akkor meg fölösleges venned. van akinek elég a zsebe is.

2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 vagyok elfelejtettem oda írni, hogy 21 éves vagyok
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!