Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlanál? Kb mennyibe kerül, és hol szoktad venni?

Figyelt kérdés
A Maybellineket már kirpróbáltam, most szeretnék valami jobbat.
2012. ápr. 1. 11:48
 1/6 anonim válasza:

FLP - Sonya szempillaspirál

Amway - Artistry szempillaspirál


vagy akármelyik top márka, kb.4-5 e Ft. Mivel olyan termékről van szó,ami közel kerül a szemhez - és esetleg bele is kerül - fontos,hogy kiváló minőségű legyen,ne valami bóvli,ami 10 percig tart és utána két hétig szemgyulladással jársz. Elizabeth Arden,Clinique márkát is vettem már, itt már csak azon múlik,hogy melyik márka szimpatikusabb, a minőség mindegyiknél top.

2012. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

maybelline nekem se volt túl jó (sárga) mert igaz hosszabít de nem dúsít!

Én egy spirálra esküszök nagyon,vagyis 2őre de egy márka:

Ez a fő:

[link]


imádom nagyon jó műszempilla hatás 3000 ft Douglusban és parfümériákban tudod megvenni, a másik meg ez:

[link]

Ez 3500-4000 ft körül van

Mindkettő tökéletes spirál ha drámaian hosszú és szép vastag pillákat akarsz! Megéri az árát!

2012. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem viccen kívül nagyon bejönnek az Essencenek a spiráljai. Kettőt is ki tudnék emelni belőle.

[link] Ő az egyik...kb 8-900 között mozog az ára...szilikonos keféje van, és nagyon szép pillákat csinál, de nem dúsít.

[link] illetve ő...ez is kb hasonló árban van, dúsít, bongyorít, hosszabbít...nagyon tetszik!!! :) Simán veri szerintem a drágábbakat, szép fekete színe van és elég tartós. Hatalmas a keféje, azt picit meg kell szokni, de nekem 3.-4. alkalomra már simán benne volt a kisujjamba.:Ö Tehát nagyon jó.

AVON-ból nekem 2 van, de azokat nem ajánalnám, a supershock van meg, de amennyire ájuldoznak érte, nekem kb annyira nem jön már be, régebben még tetszett..meg egy másik, de arra kb annyira természetes hézkötnapi pillám lesz,mintha fel se kentem volna...csak max jobban kiemeli...tehát semmi xtra.

Maxbelline colossal ami még szerintem szuper, de az Essencesek jobbak sokkal.:)

2012. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez vált be az összes közül leginkább, egyszerűen tökéletes: [link]

Dúsít, hosszabbít, szépen szétválasztja a pillákat.

Most mikor legutóbb a dm-ben néztem 4699 Ft volt.

2012. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóra szavazok !

Nekem is olyanom van, imásom. Ennek a tesóját, a fekete False Lash Effectet már 2500 ft-ért meg lehet venni, nem tudom miért, mert van, ahol 4500 ft az is. Szét kell názni.

Ha leárazás van, akkor le kell csapnirá.

Illetve szintén a MF-tól a 2000 Calorie-t használom, az is jó.

2012. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem az Artdeco egyik szempillaspirálja vált be, ráadásul illatanyagmentes is!

[link]

2012. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!