Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan szeditek le a...

Ti hogyan szeditek le a szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Még kezdő sminkelő vagyok, tehát ne nézzetek hülyének légyszi :)

Mivel és pontosan hogyan?


2012. febr. 27. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sminklemosó+ víz. Sminkelmosót vattakorongra,azzal óvatosan lehúzogatom,de dörzsölni nem szabad,mert törik a pilla,pláne ha még rajta van a festék.
2012. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is úgy ahogy az első válaszoló írta :))
2012. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet kapni drogériában olyan vattakorongokat, amik sminklemosóval vannak átitatva. KB 100 van egy kis hengerben. Az nagyon jó, mert olajos. Után arclemosóval megmosom még az arcom. Van olyan sminklemosó is, ami átlátszó folyadék azt sima vattára öntöm és azzal lefelé irányuló mozdulattal mosom le. Utána szintén arclemosó jön. Na nagy gáz van úgy is megpróbálhatod, hogy testápolót teszel vattára.
2012. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen krém+vattakorong kombóval le tudod szedni.

Én elég póri módon szoktam, sima szappannal. Utána szoktam ápolni az arcomat mindenféle krémekkel meg tonikokkal.

2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, de én nem használok arclemosót, hanem simán lejön a szappannal a smink. DM-ben kapható glicerines-mézes szappant használok, nem szárít.

Persze ha vízálló spirálod van, akkor kell spéci sminklemosó.

2012. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem vízálló spirálom van általába, és arclemosó(+smink lemosó egyben) tejjel szoktam az arcomat is, meg a sminket is lemosni.

Én az arclemosót teszem az arcomra, jól átmasszírozom mindenhol, a szempillám és a szemkörnyéket is, és utána vízzel átitatott vattapamaccsal törlöm le az arcomat folyó víznél.

(Törlés, tonik, hidratáló...):)

2012. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!