Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szeditek le a sminket?...

Hogyan szeditek le a sminket? Főleg a szempillaspirált és szemceruzát esténként hogy távolitjátok el?

Figyelt kérdés

Legfőképp a módszerre lennék kiváncsi...tehát ok, hogy krémmel meg hasonló, de pontosan hogyan?

Arra is szeretnék választ találni, hogy szükséges a szempillaspirált és szemceruzát napi rendszerességgel leszedni?

Hogy szoktátok?


2011. jan. 25. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen minden este le kell mosni, különben reggelre vagy fürdés közben elkenődik.

Gondolom, arcot mosni is legalább naponta szoktál. :)


Leszedni úgy szoktam, hogy vettem hozzá szemfestéklemosót. Annyira nem drága, és egy egész pici kell csak, így sokáig elég. Bármilyen olcsóbb márkát is lehet próbálni, nem lesz belőle gond.

Először teszek vattakorongra egy kicsit, azt rányomom a csukott szemhéjamra, és úgy hagyom kb. egy másodpercig. Aztán a másikon is.

Kétszer letörlöm fent, aztán kétszer a szem alatt, lent, és kész is van.

Pár másodperc.

2011. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a sima törlőkendő is bevált, addig törlöm és aszerint amíg le nem jön rendesen. max 1 perc...
2011. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, h ne nyomd, ne húzd erősen, mert a szem érzékeny bőre hamar ráncos lehet.
2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
73%
hát lehet sminklemosóval, de én mikor elfogy, akkor csak simán vízzel szoktam :d úgy hogy a szempillákat megfogom, és egyszerűen lehúzom róla a festéket vizes kézzel. persze ez vízálló szempillaspirál esetén nem jó, de én azt a fajtát amúgy sem szeretem :)
2011. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vattakorongra teszek lemosót és letörlöm, a szempillaspirált pedig csukott szemmel, lefelé irányuló mozdulatokkal, aztán lejön. Szemem alól pedig egy mozdulattal. Mindennap lemosom, különben előbb-utóbb beráncosodna a bőröm.
2011. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szempillaspirált vattakoronggal szoktam. Teszek rá egy pici testápolót, vagy sminklemosót, becsukom a szemem és lefelé irányuló mozdulatokkal áttörlöm a szempillákat. ettől tiszta festék lesz a szemem alatt a bőr, de azt egy mozdulattal le lehet törölni utána ugyanezzel a vattával.

A szemceruzát (ha csak kontúrvonal van), egy testápolós fültisztító pálcikával szoktam lemosni.

2011. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=g-BKg_8Q8kw

remélem segítettem.:D amúgy a videó magyar.:D(csak azért mielőtt még azt hinnéd hogy angol...:D)

2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A szempillaspirált azért is fontos lemosni, különben összetörik a szempilla, és megritkul. Bármit is használ az ember (lemosó tej, krém, olajos kétkomponensű lemosó, hab, nedves törlőkendő, stb.), fontos, hogy ne huzigálja a bőrt, és hogy alaposan letisztítsa, mert így éjszaka tud lélegezni az, illetve az éjszakára felkent arckrém hatékonyabban beszívódik a jól megtisztított bőrfelületen. Én az alsó szempillák tövénél levő festékmaradványokat fülpucival szoktam letörölni, így nem matatok bele a szemembe, nem dörgölöm bele a lemosót, és könnyen, óvatosan el lehet távolítani az oda nem illő maradványokat.
2011. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek:)
2011. jan. 26. 12:52
 10/10 anonim válasza:
61%
Én nem bonyolítom túl,nálam víz és szappan a favorit :D
2011. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!