Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti nyáron sminkelitek magatoka...

Ti nyáron sminkelitek magatokat? Ha igen, hogyan? Nem lesz undorító akkor, ha a melegtől elkezdetek izzadni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én sosem sminkeltem magam a mindennapokban, mert egyrészt nem volt rá időm, vagy nem éreztem szükségét. Régen is csak korrektort használtam, de bármennyire is furán hangzik, szerintem csak többet ártott, mint használt (eltömítette a pórusaimat több helyen is, de lehet, hogy csak én használtam belőle túl sokat).


Mostanság viszont elgondolkodtam rajta, hogy milyen jó lenne egy-két nap kicsit különlegesebbnek érezni magam, néha kicsit sminkelni is, de azon gondolkodtam, hogy nyáron, amikor nagyon meleg van, nektek hogy nem folyik le a smink? Vagy akkor nem szoktatok használni?


Előre is köszönöm, ha valaki tud válaszolni.

Szép hétvégét nektek! =)


2012. márc. 31. 10:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Illetve még arra gondoltam, hogy kipróbálnám a "mineral make-up"-okat. Elnézést, biztos van valami normális magyar név ezekre, de én nem nagyon vagyok ezekben benne, nem is tudom. =D

Valakinek van tapasztalata az ilyen természetes alapú dolgokról?

2012. márc. 31. 10:20
 2/12 anonim ***** válasza:
nyáron nagyon ritkán sminkelek. ha mégis, akkor is minimálra törekszem: fekete szemceruza, spirál és natúr szemhéjpúder.vagy csak szimplán egy spirál, attól függ hova megyek, milyen kedvem van stb. alapozót inkább télen, amikor fehér a bőröm, nyáron max ha bulizni megyek és van 1-2 pattanásom, vagy egyéb bőrhibát akarok eltüntetni.
2012. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs bőrhibád, akkor színezett hidratáló is elég lesz alapozó helyett. Nem tudom, mennyire erős sminket szeretnél, de egy kis szemceruza, spirál, szájfény mehet. Ha gondolod tehetsz fel egy kis pirosítót, nyáron ez nem szükséges, mert a melegtől úgyis kipirul az arc.

Nekem egyébként nem szokott lefolyni a smink az arcomról nyáron, bár nem is festem magam minden nap.

2012. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szememet szoktam kifesteni semmi mást. Életemben egyszer voltak rajtam ilyen alapozó meg mittudomén milyen kencék, amikor a szalagavatómra sminkes készítette a sminkemet. 23/L
2012. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használok alapozót, főleg nem nyáron. Ha otthon vagyon nincs rajtam smink ha megyek ki akkor egy kis szempillaspirál, vagy esetleg kihúzom a szemem.
2012. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
én utálom a sminket!!! alapozó pedig szörnyü. szerintem úgy érezd magad különlegesebbnek, hogy te nem használsz, mint a többiek :) énis max szemceruzát meg spirált szoktam használni... nem tudom elviselni magamon...és ennek örülök!
2012. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
hát én használok. fúú haaa.
2012. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én télen is úgy érzem magam, mintha zacskó lenne a fejemen. Nyáron szellőzzön csak, felesleges sminkelni.
2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is igyekszem a sminket nyáron nagyon egyszerűre redukálni. Általába vízálló ceruzát használok, meg jól fedő korrektort, esetenként púder is, de csak minimálisat.

Én pirosítót is szoktam nyáron( szempillaspirállal, meg világos rúzzsal és már kész is vok:), meg bronzosítót, de egyébként sokat így nem érnek.:) A legtöbb por állagú pirosítót az alapozó fogja meg, de ha néha egy simítást végez vele az ember az arcon, akkor még az is bevállalható.

Alapozót már min.egy hete kerülöm, nem is fogom szerintem elővenni, majd csak ha megint rossz idő lesz.

2012. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak púdert szoktam,szemceruzát meg nekem sok vízálló cuccom van,szempilla spirál,tus azt néha :D

De ha nagyon tűz a nap akkor nem is szabad sokat mert beleég a bőrödbe

2012. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!