Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az rossz ha 12évesen sminkelem...

Az rossz ha 12évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam magam csak olyan alapsminket.Szemceruza+alapozó.. mert a sulinkban rengetegen festik magukat a nálam 1évvel idősebbek is ahogy a velem egyidősek is.. Anyukám engedi mert azt mondta hogy ilyen korban normális mindenki festi magát az osztályomból is.. Apum már nem igazán örül neki..Szoval rossz hogy 12évesen sminkelem magam vagy nem?
2012. márc. 16. 18:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ma 15:41 Köszönöm!:) Szerintem is helyes amit írtam!
2012. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kedves 12:06-os válasz írója: igen értelmezni kellett volna a mondatot, mivel már egy jó ideje elmúltam 12 :) ráadásul arra nem gondoltál, hogy nem mindenkinek ugyanolyan a bőre? lehet, hogy nem egy- két év alatt bosszulja meg az ember bőre a sminket olvass csak utána nyugodtan :) illetve reagálnék még egy mondatodra:" Egy igényes nőhöz hozzá tartozik, hogy sminkelje magát." - egy 12 éves gyerek szerinted már nő? :)
2012. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves ma 20:17: Nyilván mindenkinek más a bőre. Ha valakinek egy idő után lesz ilyen azt is örökölhette. Nincs szükségem utána olvasni, eleget olvastam a szépségápolásról, tapasztalt vagyok benne! Nekem nem egy, nem két olyan ismerősöm van, akik már közel vannak a 40hez, világéletükben sminkelték magukat, és egy pattanás sem volt soha az arcukon. Gondolom van olyan is aki a legvacakabb termékeket kente például az arcára és attól valamilyen kiütés,ragya,pattanás keletkezett!

És,hogy válaszoljak én is Neked: Nem hiszem, hogy egy 12 éves lány már nő. Tinédzser akik a mai világban már elég fejlettek.Szerintem ahogy már kifejtettem, nincs rossz abban ha sminkeli magát, le is írtam egy sminket amit ajánlanék. Viszont megemlítettem, remélem nem tilos, hogy egy igényes nő sminkelje magát. Ez a lány is lesz idősebb, felnőtt nő és akkor jó hogyha ezen az úton indul el, és mindig magára adó, szép, dekoratív nő lesz.

2012. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen valóban lesz idősebb, de még elég fiatal ahhoz, hogy sminkelje magát, túlságosan is. Ez az én személyes véleményem. Persze ahány ember annyi vélemény ez köztudott, nem egyformák az emberek.
2012. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!