Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az rossz ha 12évesen sminkelem...

Az rossz ha 12évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam magam csak olyan alapsminket.Szemceruza+alapozó.. mert a sulinkban rengetegen festik magukat a nálam 1évvel idősebbek is ahogy a velem egyidősek is.. Anyukám engedi mert azt mondta hogy ilyen korban normális mindenki festi magát az osztályomból is.. Apum már nem igazán örül neki..Szoval rossz hogy 12évesen sminkelem magam vagy nem?
2012. márc. 16. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak alapozó meg szemcerka, az nem durva.
2012. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Beezus igen csak alapozó meg szemceruzát szoktam használni.. de van amikor alapozót nem használok csak szem cerkát..
2012. márc. 16. 18:24
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

alapozó szerintem felesleges,mikor én (14L) szemceruzát használok apa a következőket szokta kérdezni:

a) rúdtáncra mész?

b) Nézdmár egy fáraó!

c) ősi apacs vezérnek öltözöl?

:D

2012. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A fáraósat nekem is mondta már apum..:D Alapozót meg azért szoktam mert az orromon vannak miteszerek és az alapozó az valamennyire eltünteti. igaz? (amugy használok a miteszerekre ilyen krémet vagy mitxd)
2012. márc. 16. 18:32
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, rossz. Semmi ilyesmire nincs szükséged, pláne nem alapozóra. Ha meg pattanásos vagy, irány a kozmetikus, én ahhoz jártam 12 évesen, nagykezelésekre.

Én mindenestre biztosan nem engedném meg a 12 éves lányomnak. Jövőre mi lesz, piercing? Rá egy évre meg már hancúr a falu bikájával?

2012. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

én vagyok a fáraós

Szerintem ha púdert használsz és este szépen lemosod,meg kozmetikushoz jársz az jobb,az alapozó eltömíti a pórosaidat

2012. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
18:33 pattanás nincs az arcomon csak miteszeres egy kicsit az arcom.. amugy piercing? egyszer mertem anyuméknak megemlíteni hogy szeretnék és rögtön megtiltották hogy amíg velük egy házban élek addig nem lehet piercingem.. a második mondatról meg.. nem vagyok egy utszéli k*rva nem állok össze minden jött-menttel.. csak és kizárólagosan olyan valakivel szeretnék majd járni akibe szerelmes is vagyok..Nem csak azért mert olyan kedvem van akkor most bebújok ő mellé meg ő mellé.. nem olyan vagyok.. olyan 17 éves koromig nem szeretném elveszteni a szüzességem.. erről ennyit.. 18:38 okké akkor az alapozót inkább hanyagolom..:)
2012. márc. 16. 18:42
 8/24 anonim ***** válasza:
én si festettem magam 12 évesen. Most 14 vagyok. DE kedves egyik válaszoló képzeld még soha nem volt barátom:)
2012. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, 14 éves vagy, nincs semmi meglepő abban ,hogy még nem volt barátod, hiszen kicsi vagy még, úgyhogy ez nem jött össze.
2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jah végülis ahoz, hogy hancúrozzak nem kell hogy legyen barátom ebben igazad van:)
2012. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!