Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az rossz ha 12évesen sminkelem...

Az rossz ha 12évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam magam csak olyan alapsminket.Szemceruza+alapozó.. mert a sulinkban rengetegen festik magukat a nálam 1évvel idősebbek is ahogy a velem egyidősek is.. Anyukám engedi mert azt mondta hogy ilyen korban normális mindenki festi magát az osztályomból is.. Apum már nem igazán örül neki..Szoval rossz hogy 12évesen sminkelem magam vagy nem?
2012. márc. 16. 18:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem, egyáltalán nem rossz!:) Nyugodtan használhatnál tust,spirált... is!:)
2012. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

ha anyád engedi meg a suli, tedd. Engem kivágtak volna általánosból.


Szerintem a púder+spirál elég lenne.

2012. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz mikor valaki hozzászokik az alapozóhoz, aztán a következő sulijában nem engedik hogy használja.
2012. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó dolog, az tény, de ennyi idősen én is használtam szemceruzát. Utána leszoktam róla. Most sem használok. Nem értek egyet az egyik válaszolóval. Attól még, hogy sminkeli magát normál keretek között, miért lenne egy-két év múlva egy kva? Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Belőlem sem lett rossz ember, attól még, hogy 12 évesen kihúztam a szemem szemceruzával... Visszatérve a kérdéshez, szerintem hanyagold az alapozót, kérdező. Eltömíti a pórusokat (ahogyan már írták) és ha valóban nincs rossz állapotban az arcod, akkor teljesen fölösleges.. Főleg 12 évesen még az embernek szép bőre van, általában. Szóval én a helyedben hanyagolnám az alapozót. :)

14L

2012. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Emberek, hova süllyedt ez a világ?! Az én anyám se engedte ilyen korban a sminket, sőőőt még ilyenkor eszembe sem jutott sminkelni magam, azt sem tudtam, hogy pl. a szemhéjtus mire való. 12évesen még igencsak gyerek az ember, nem hiszem , hogy szüksége lenne egy 12 éves kislánynak arra, hogy sminkelje magát. Ha már ilyen fiatalon elkezded sminkelni magad, mit gondolsz, milyen lesz a bőröd felnőtt korodra? Ne értsd félre nem akarlak megbántani, de ne akarj már nőként viselkedni amikor még nagyon távol állsz tőle. Eljön mindennek az ideje. A másik pedig az, hogy gondolom, az iskolában, most az a menő, hogy a lányok sminkelik magukat de nem kell mindig a tömeg után menni, jobb néha különlegesnek megmaradni. 12 évesen, még nehogy már sminkeljék magukat a lányok..az agyam eldobom, ráérsz te még ezzel bőven :)
2012. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Inkább menj el kozmetikushoz arctisztításra, minthogy gyerek fejjel alapozót használj! Teljesen fölösleges 12 évesen sminkelni magadat. Ne foglalkoztasson az, hogy a többiek hogy néznek ki, gondolom mindegyik úgy, mint valami koravén agyonfestett bohóc. hidd el, a bőröd meg fogja bosszulni azt, ha már iylen fiatalon fested.

A mitesszerek miatt menj kozmetikushoz, az szépen kitisztítja majd úgy az arcod, hogy nem kell állandóan alapoznod :)

20/L

2012. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nincsen abban semmi rossz, hogyha fested magad! Az alapozótól lesz bajod ha jó minőségűt használsz, este szépen lemosod! Én is ekkor kezdtem magam sminkelni, de a bőrömnek akkor sem, és most sincs semmi baja. Sosem pattanásos, ragyás semmi! Ezért csak 1-2 évre rá kezdtem alapozni,és csak egy kicsit tenni, hogy legyen egy szép egyenletes színe. De vannak színezett hidratáló krémek, azt is ki lehet próbálni.Ha nincs semmi bőrhibád valóban elhagyhatod az alapozót, vagy csak egy picit, inkább szerintem egy kis szemhéjpúder valami csillogósabb fehér vagy barackszín, arra szépen fekete tusvonal, szemceruza spirál és valami csillogós szájfény! Ez nagyon kis szép, finom és sokat dob! És ettől a bőrödnek semmi baja nem lesz, hidd el! :) Sok sikert!

tegnap 23:16 Hány éves vagy? Mert azért elég nagy szégyen hogy nem tudod mire való a szemhéjtus. Egy igényes nőhöz hozzá tartozik, hogy sminkelje magát.

2012. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

utolsó: "sőőőt még ilyenkor eszembe sem jutott sminkelni magam, azt sem tudtam, hogy pl. a szemhéjtus mire való"

Múltidőben van,szóval nyilván tudja,de 12 évesen nem ;)


-fáraós :D

2012. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a 20 évvel ezelőtti meg a 12 évvel ezelőtti 12 éveseket. Akkor még max. a morcos eladónő adott az illatszerboltban valamit, most meg a drogériákban bármit meg lehet venni, ki van téve közszemlére. A mai újságok, a net teli van sminkelős témával, 10-20 éve azért ez még sehol sem volt.
2012. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
egyetértek 12:06-al
2012. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!