Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan hogy nem lehet...

Létezik olyan hogy nem lehet semmit se kezdeni a porcelánporral, olyan rossz? Valamit csak lehet.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírnád pontosabban? Mit nem lehet vele kezdeni? Nem köt meg? Elfolyik? Levegős lesz?
2012. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem létezik.
2012. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi tapasztalat,csak rendeltem most egy külföldit,amit nem ismerek..
2012. jan. 16. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, tehát nem is értesz hozzá. Akkor igen, létezik. De nem a por minősége miatt. Viszont, ha külföldről rendelted, akkor valszeg a legolcsóbbat, és nem pl NSI-t, tehát igen, van félnivalód.
2012. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Alapszabály, hogy netről ismeretlen forrásból ismeretlen "márkát" (már ha van valami márkája) nem rendelünk! Annyi cég van Magyarországon, nem hiszem, hogy nem találsz közülük megfelelőt.

De ha nem vagy körmös, a márka nem jelent semmit.

2012. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a legolcsóbbat vettem?Nem azért rendeltem külföldről mert csóró vagyok..
2012. jan. 16. 21:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom ki találta ki hogy a legdrágább a legjobb mindenből..
2012. jan. 16. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy a legdrágábbat vedd meg. Én is közepes kategóriájút veszem, mert a drágábbat a vendégeim nem fizetik meg, és ezekkel is nagyon jól lehet dolgozni.

Én konkrétan perfect porokat és moyra liquidet használok. Egyik sem a legdrágább, de nekem nagyon jól beváltak.

2012. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!