Milyen a körmöd?

Figyelt kérdés

Úgy értem rövid, hosszú és saját, vagy műköröm? Esetleg lakkozod is? Ha igen, milyen színű lakkok a kedvenceid, hány lakkod van? :)

Ha találsz róla képet belinkelheted.



2012. márc. 7. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Rövid mindig, mert mindig levágom. Zavar, ha kicsit már megnő, mert hamar összekenem. Lakkozom rendszeresen, többféle színű lakkom van. Kedvenceim leginkább a rózsaszín és a sötétpiros. Jelenleg 10 db lakkom van, de van amelyik már kissé ki van száradva.


28/N

2012. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az enyém rövid, saját és nem lakkozom.


26N

2012. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia! Sajátom, és nagyon büszke vagyok rá, mert már nem rágnom!! Kedvenc lakkom a piros, és annak minden árnyalata(bordó, barnás, lilásabb etc)

Most ilyen színű: [link]

2012. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Izabell ***** válasza:

:)érdekes kérdés...

Válaszolva:hosszú, saját♥

mostanság francia körmöt készítek, DE nem fehér a vége, hanem lila,rózsaszín,kék vagy amihez kedvem van...Aztán a gyurusujjamra ragasztok egy matricát is:D

2012. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Picit hosszabb (a fehér vége kb 1-2mm), saját.

Most épp halványrózsaszín

Kb 10lakkom van, rózsaszín minden árnyalata, fehér, csillogós, bézs, átlátszó. Van hogy ragasztok én is matricát :)

28/n

2012. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem most nem rövid - az szokott lenni, mert elég gyengék. Nem is olyan hatalmas hosszú. Színre meg per pill ez ami a képen van (jobb képet nem találtam)

Üvegében olyan kicsit zöldes, mentás, ezüstös, de felkenve, akár 2 rétegben is áttetsző és szikrázik a fényben, mintha milliónyi nagyon apró tükör darabka lenne benne. :D

Nagyon szép körmön. Csak a kép béna...

[link]

2012. márc. 7. 18:54
 7/23 A kérdező kommentje:

De amik vannak még:

Miss sporty halványlila gyöngyház

Miss sporty francia manikűrből az alap rózsaszín

Miss sporty gyöngyház fehér

Lora gyöngyház világos lila.

Igazából szeretem a világos gyöngyházas színeket, mert nyújtja a kezem a gyöngyházas, csillogó szín (mivel duci kezem van) és nem tudok sötét színt magamon elképzelni. :D

2012. márc. 7. 18:59
 8/23 anonim ***** válasza:
nekem zselés,nagyon rövidke francia épített műköröm:)pici csillámmal
2012. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

És csak márkás, drága lakkjaitok vannak, vagy Ti is elcsábultok egy eurós boltban, vianniban stb? :D

Nekem nincs egy drága lakkom sem, mind 250-500 Ft közt mozog. Most én is büszke vagyok a körmömre. Míg be nem szakad... viszont nem szokásom hogy egyik rövid, másik hosszú. Ha egy kinyúvad, lecsípem és lereszelem mindet. Lakkozni viszont ha rövid, nem mindig szoktam.

2012. márc. 7. 19:29
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindig műkörmöm van mert rágom jelenleg fekete rövid és a gyűrüsujjam ezüst kövekkel van kirakva :)
2012. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!