Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyi az a...

Szerintetek mennyi az a maximum smink, amit egy 16 éves lány viselhet? Mármint milyen sminkeszközöket használjon? 16/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szájfény bulira, hétköznapokra korrektor
2012. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

szempillaspirál, szájfény, egy kis pirosító,

színtelen körömlakk

2012. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 22 évesen is csak szemceruzát használok, szempilla spirált, meg kis szájfényt, ha nem a barátomhoz megyek ( a fiuk utálják a rúzst/szájfényt) ha olyan helyre megyek ahol készülhetnek fényképek akkor kis alapozót használok, hogy ne legyen sötét karika a szemem alatt
2012. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 16 leszek, de már szinte mindent használok(korrektor, púder, szempillaspirál, szájfény, szemceruza, szemhéjpúder, tus). Mármint ha van hozzájuk kedvem. Ha nincs, akkor ki se festem magam. Az a lényeg, hogy ha úgy van kedved, merj smink nélkül is az utcára menni.

Azért a színtelen körömlakkon jót nevettem. Az osztályban szinte nincs is olyan lány, akinek ne lenne élénk színű a körme.(Gimibe járok pedig.)

2012. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm..színtelen vagy szolidabb színű körmök,szemceruza-szempillaspirál mértékkel,alapozó,púder,korrektor,szájfény,de rúzs semmiképp!
2012. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Doruss ***** válasza:

Szerintem az az ideális, ha korrektor (esetleg egy kis alapozó, ami nem üt el a bőröd színétől, de nagyon vékonyan felkenve, mert különben tök undorító lesz, mint valami maszk), szempillaspirál, esetleg szemceruza (vékonyan). Alkalmakra szemhéjpúder, szájfény. Körömlakk szerintem bármilyen lehet.

Én is 16 vagyok, én általában ki se festem magam, csak néha, akkor csak szempillaspirál meg szemceruza. De ismerek olyanokat, akik divatosak, menők akarnak lenni és agyonsminkelik magukat. A lényeg, hogy tudd, mi az, ami jól áll és sose vidd túlzásba.

2012. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok. Én szemceruzát, tust, szemfestéket, szájfényt, szempillaspirált, korrektort és egy kevés pudert használok.

Szerintem használj azt ami neked jól esik.

Ha már többen is írták a köröm festést, szerintem mindegy az is, abból is az ami neked tetszik, ez még mindig "vissza fogottab" mint a mű köröm.

2012. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hétköznapra elég korrektor, ha bőrhibáid lennének.
2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hibátlan a bőröd, nem kell sem alapozó, se púder. Ha vannak bőrhibáid, feltehetsz egy nagyon vékony réteg, könnyű alapozót. Ezenkívül szempillaspirál, egy leheletnyi pirosító, szájfény/labelló. Én 26 évesen sem nagyon szoktam ennél többet magara tenni hétköznap. Egy valamit felejts el, ami gyakori divathiba a korosztályodban: a feketével körberajzolt szem. Öregít, durvítja a vonásokat.
2012. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!