Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktippeket kérek!? Többi lenn

Sminktippeket kérek!? Többi lenn

Figyelt kérdés
van egy szemceruzám, szempillaspirálom, pár szemhéjfesték! sulira szeretném kisminkelni magam(mindig csúfoltak h ronda vagyok) de párszor már próbálkoztam de mindig olyan rosszul sikerült :( hogy kéne használni ezeket h jó összhatása legyen! neten semmi nekem jót nem találtam ://

2012. febr. 27. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16
2012. febr. 27. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
sminkvideókat keressél, youtube-on
2012. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ajánlom a sminkvideókat youtubon nagyon hasznosak... makeup és mellé valamilyen színt is írhatsz így szűkítheted a kört... hát én sem éreztem vmi szépnek magam sztem 12éves koromtól lassan már kezdtem sminkelni... és 14-16 körül elég brutál sminkjeim voltak :D tiszta zöld az egész szemhéjon meg ilyenek. Én hétköznapra is szoktam egy kis világos port tenni a belső szemzugba, és általában mindig árnyékolom a szememet, ruhához, hajhoz illő színekkel... barna, lila, fekete, kék, zöld. pl. sokat gyakoroltam, és most már elég profin sminkelek, bár nemigazán tanultam. Fotózásokra járok, ott is magamnak készítem a sminkeket, legyen az hétköznapi vagy fantázia smink
2012. febr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!