Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért fontos ez az osztálytárs...

Miért fontos ez az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

még sohasem sminkeltem magam (csak 2x volt kihúzva a szemem) és folyton azt mondják hogy sminkeljem magam és akkor talán lenne barátom is (első) de én nem akarom és folyton csak ezt mondják és már annyira zavar hogy már gondoltam rá hogy bele megyek (csak feleslegesnek is tartom szemüveghez ugyse látszódna)

szerintetek?

16/l


2012. febr. 24. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó!: Szerintem 19 évese eléggé gáz, hogy még nem volt rajtad smink, csak 3x rúzs. Igenis a smink hozzá tartozik egy csinos,igényes,magára adó NŐ-höz.
2012. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ekeke ***** válasza:
Sminkeljenek a vénasszonyok, elmúlt ifjúságukat siratva. A hajad színe, bőröd illata, ajkad fénye legyen a sajátod!
2012. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A fiatalabbaknak csak alkalmakkor kellene sminkelniük.
2012. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!