Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért fontos ez az osztálytárs...

Miért fontos ez az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

még sohasem sminkeltem magam (csak 2x volt kihúzva a szemem) és folyton azt mondják hogy sminkeljem magam és akkor talán lenne barátom is (első) de én nem akarom és folyton csak ezt mondják és már annyira zavar hogy már gondoltam rá hogy bele megyek (csak feleslegesnek is tartom szemüveghez ugyse látszódna)

szerintetek?

16/l


2012. febr. 24. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Fúú, dejó végre egy lány aki nem sminkel. És nem megy a tömeg után. Hm, mintha okos lennél :)


21f


Szabad kérnem egy képet rólad privátban? Légyszi :)

2012. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudtam, hogy az ész a sminkeléstől függ. Mától nem sminkelek, nehogy butának nézzenek : )


Ne hallgass rájuk, ha te jól érzed magad így.

2012. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a személyiséged tényleg nem attól függ, hogy mennyi smink van rajtad. Nekem is van egy barátnőm aki nem sminkeli magát és elég csúnyácska bőre van, viszont sokkal szeretni valóbb(!), mint azok a lányok akik sminkelik magukat és "menők."


Ezzel csak azt akartam mondani, hogyha így érzed jól magad akkor semmi baj sincs. (:


16/l

2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtetszel valakinek, akkor annak úgy fog tetszeni az arcod, ahogy van, nem kell rá egy kiló smink. Max. egy kis szempillaspirál meg szájfény, ha az tetszik neked magadon. De nem ezen múlik hogy lesz -e barátod.
2012. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is egy 16 éves lány sminkelje magát egy alap sminket tegyen föl legalább(szemceruza,(szemhéjfesték)tus,spirál,szájfény)Ha pattanásos,csúnya a bőröd akkor alapozót is! Sokat tud dobni egy lányon, főleg egy 16 évesen, aki már a mai világban kész nő! Én pedig úgy gondolom, hogy egy igényes nő mindig sminkben van!
2012. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

1. a mai világ rohadtul elcseszett!-.-

2. smink nélkül is lehet valaki igényes..

2012. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
51%

5.

hány éves vagy?

fiú vagy lány?

2012. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
55%
am. 5. spirált nem tudna használni ha akarna se mert szétkenődne a szemüvegén én is szemüveges vagyok és szerintem is felesleges a smink 16 évesen föleg a szemedet felesleges kikenni
2012. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Utolsó ekkora butaságot meg hogy írhatsz már!Több barátnőm szemüveges, és sminkelik, SPIRÁLOZZÁK a szemüket, és SOSEM kenődött el! Nyilván vársz 1-2 mp-et mielőtt felveszed a szemüveget!
2012. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog, hogy 16 évesen nem sminkeled magad (főleg, ha így érzed jól magad.) 19 éves vagyok, és összesen háromszor volt rajtam minimális smink (=halvány rúzs). Nem a smink teszi a nőt! ;)
2012. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!