Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Február 14. -re süthetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február 14. -re süthetek a lány osztálytársaimnak sütit vagy hülyén jönne ki?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szeretek sütni, néhanapján szoktam is bevinni, de most így valentin napra furán jönne ki, ha az összes csajnak sütnék sütit?
2012. febr. 9. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit b@zis a dolog, már ne haragudj. De viszont, ha jól feltálalod a témát, nagy sikered lehet vele. Szóval a két véglet. Én bepróbálnám, ha tudnék sütni!!! Ha megeteted az egész osztály csajait, Te leszel az alfahím! ;)


23/F

2012. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
miért jönne ki hülyén? szerintem aranyos gesztus, attól függ persze ha ilyen tenyere-talpas gyökér nagyképű csajok vannak az osztályban, akkor nem biztos hogy értékelik, de a normális, aranyos, értelmes lányok biztos örülnének neki, vagy például kérdezz meg egy lányt közülük hogy ő mit gondol. attól is függ hogy fiú vagy e vagy lány. bár gondolom fiú vagy
2012. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, bárcsak az én ismerőseim is sütnének
2012. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, mindegyiket Bálintnak hívják?
2012. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg bu.zis egy csöppet.
2012. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit homo?:D
2012. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nahh, kösz, ettől féltem, kicsit jobban meg kellett volna fogalmazni a kérdést. Nem vagy b.uzi, ők is tudják rólam, hogy nem, de ha már a válaszok felében ott volt a b.uzis beütése a dolognak, akkor inkább meggondolom, hogy nem csinálok, ezért tettem ki a kérdést:D
2012. febr. 9. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért mi van február 14.-én?
2012. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg sem érdemlik!
2012. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ba.sszus?
2012. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!