Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Astor szemceruzák jók? Tartósa...

Astor szemceruzák jók? Tartósak? Eléggé pigmentáltak?

Figyelt kérdés

Van egy Astor-márka kuponom, és lehet, hogy beruháznék pirosítókon kívül egy-két ceruzára is!:)

Amiket eddig használtam 'el is másznak', fakók is egy kicsit, vagy mondjuk a feketék nem feketék..


Válaszokat előre is köszi!:)



2012. febr. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
astornak nem nagyon jók a szemceruzái. Én az essences long lastingal vagyok megelégedve. Vízálló is, tartós is, nem folyik el, egyszóval tökéletes :)) Viszont Astorban jók a rúzsok. Én azokat használom (:
2012. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Az a baj, hogy nálunk csak DM van, és nem nagyon vannak essence cuccok, vagyis inkább azt mondanám, hogy nincsenek.

Ezért kérdezem az Astort..

Esetleg tudnál más márkájú jó ceruzát ajánlani?

(van nálunk Rimmel, Alverde, S-he, Manhattan, Maybelline, L'Oreal, Astor, Max Factor.. ezek közül esetleg valamelyik ?)

(2 db Miss Sporty ceruzám van amik nem váltak be, és azok helyére keresnék ceruzát -feketét, szürkét...-egyenlőre)

2012. febr. 2. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát még a Manhattan az, amit szánok valamire.:P A L'oreal is jó, de nem mondanám tartósnak...


Ha van az a kuponod az astorra, akkor próbáld ki. :) Szerintem egy próbát megér. Lehet hogy neked beválik :))

2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó!:) Akkor megnézegetem majd azt a 2 fajtát, és akkor valami más Astort biggyesztek még a kuponomhoz!:)

Köszi a segítséget!:)

2012. febr. 2. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nincsmit (:
2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!