Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gyorsan kopnak a...

Nagyon gyorsan kopnak a szemceruzák, mármint miután felvittem magamra, pedig sok félét kipróbáltam már és ugyan azt tapasztaltam, ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én, ha lealapozom a szemhéjam, akkor tartósabb az eredmény.
2011. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi.előző vagyok.azt a választ nem ide akartam írni csak elnéztem :S


ide azt akartam írni hogy ha a vízvonalra gondolsz,hogy onnan kopik le,azt úgy lehet megoldani hogy mielőtt kihúzod a szemed egy tiszta fülpiszkálóval letörlöd a nedvességet.így elég száraz lesz ahhoz hogy jobban tapadjon és ne jöjjön le gyorsan :)

remélem tudtam segíteni

2011. szept. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Száraz legyen a szemhéjad, mondjuk előtte szappannal mosd meg, töröld meg. Az szárítja, utána fesd ki. Púderrel is próbáltam, meg alapozóval is, de csak rosszabb lett a helyzet. Persze nem mindegy milyen ceruzát használsz, mert minél keményebb annál jobb, meg annál nehezebb használni is. Nekem például egy olcsó 100 ft-os boltból való cerka a kedvencem, csak sajnos már alig van belőle és nem találok olyan jót mostanában. Van drága márkás is, abból rengeteg, de egyik sem jó, a vízállók a legrosszabbak. Nem értem miért, annak kéne tartósnak lennie.
2011. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!