Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A DM-ben kapható szemceruzák...

A DM-ben kapható szemceruzák közül szerinetetek melyik a legjobb és ami nem okoz allergiát?

Figyelt kérdés
A Miss Sporty számomra nem igazán vált be, mert nem lehet vele rendesen kihúzni a szemet, S-he ceruzák hamar lefolynak. A drágábbak közül megvettem a Manhattan X-treme last eyeliner automatikus(csavarós, amit nem kell hegyezni)ceruzáját, aminek szép erős fekete színe van, sokáig fenntmarad (sminklemosóval is alig jön le), DE marhára könnyezek tőle egész nap és mindenféle allergiás reakció pluszban hozzá. Szóval tudnátok valami olyan ceruzát ajánlani, ami szintén fennmarad sokáig, de nem könnyezek tőle egész nap? (azért túl drága se legyen, köszi)
2010. márc. 8. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

miért nem próbálod ki a szemhéjtust?

én azt használok évek óta.

egy fajtájára voltam allergiás, azóta azt nem veszem és semmi bajom, 24 óra után is csodaszépen tart:)szemcerkákat utáltam mert mind lefolyt:S elmosódott:S

2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én használok néha szemhéjtust(Rimmel. Arra eddig nem voltam allergiás, de sajnos kissé ügyetlen vagyok hozzá. Sok ideig tart amig meghuzok egy rendes vonalat, mert mindig elrontom és előlről kezdhetem. Szóval a mindennapokra nekem macerás és időigényes. SZEMCERUZÁT keresek
2010. márc. 8. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igaz nem DM-ben vettem hanem Marionnaud-ban de kb 12oo volt a cerka és nagyon jo,hypoallergén semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki...ha bemész és mondod hogy hypoallergén terméket keresel biztos segítenek,legalábbis velem nagyon kedvesek voltak(:
2010. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én maxfactort vettem, asszem 300ft volt ,igaz kicsi de nagyon jó
2010. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!