Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drogériában kapható sminkecset...

Drogériában kapható sminkecsetek használhatóak?

Figyelt kérdés
Szépen fel lehet velük vinni a festéket, árnyékolni, összemosni? Ha nem, mit ajánlotok? Köszi előre is!
2012. jan. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én applikátort vettem a dm-ben és jó a minősége.
2012. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jók azok is, de a H&M-ben kapható ecsetek valamivel jobbak és nagyon jó árban vannak. Én ott néznék körül.
2012. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az essence és a catrice ecsetei jók, alverdéből is lehet kifogni kincseket.
2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) H&M-ben még nem is láttam soha ecsetet, érdekes :D
2012. jan. 13. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem rossmannosok vannak,egész jók.
2012. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alverdéből van púder- és tusecsetem, igazából jók. Az Essence ecseteiből megvan az összes, a tusecsetet leszámítva a többi nem rossz (lehet a tushoz is csak én vagyok béna XD), a szemhéjpúderecset különösen jó. Abból rögtön 2-t vettem. Van 2 Rossmannos, For Your Beauty ecsetem, azok is használhatók. A rúzsecset jó, igazából semmi gond nincs vele, meg van egy lapos nagyobb szemhéjpúderecset természetes szőrből, azzal az a gond, hogy túl nagy. De megoldottam, mert a hab állagú alapozót azzal szedem ki a tégelyből, így nem megy be a körmöm alá. :D Néha viszont elhagy egy-egy szálat. Lehet csak a nem rendeltetésszerű használat miatt.
2012. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szépen lehet velük dolgozni!
2018. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!