Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen műköröm korai? Hogy...

14 évesen műköröm korai? Hogy szedjem le a simán felragasztottat, ha megunom? Mennyire sérül tőle a körmöm?

Figyelt kérdés

Szval egy csomó mindenkinek lesz a ballagásán műkörme,én nem akarok,mert most növesztem,és az eredeti lesz kifestve:) Viszont nyáron szeretném kipróbálni,azt a fajtát amit megveszek és magamnak fel tudom ragasztani:D Félek,hogy apám mit szólna hozzá,mert ő nagyon konzervatív,amikor simán mintát csináltam a saját körmömre akkor majdnem ordibált.Viszont nyáron sokat dolgozik,meg én sem a tv előtt akarok ülni,tehát nem látná sokszor.De a simán felragasztott körmöt,hogy szedjem le??

Előre is köszi a válaszokat!!:D

Minden véleményre kíváncsi vagyok,de normális formában!

14/L


2009. máj. 24. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Csajszikám nyugodtan csináltasd meg :) menj el egy műkörmöshöz :) és csináltasd a ballagáson mindenek a legtökéletesebbek kell lennie :) még a körmödnek is :)

Amúgy nekem is volt a 8.os ballagáson. :) 1x 2x megéri

2009. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerinte 14 évesen 1-2szer kipróbálhatod nem lesz tőle semmi bajod! A folytatásban meg akkor csináld csak magadnak ha van hozzá tehetséged és szépen megtudod csinálni ha nem megy akkor hagyd ne tedd tönkre a körmeidet!
2009. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14 éves korban szerintem még korai, és valóban a műanyag (tipes) körmök nagyon műhatást keltenek. Nekem is volt egy darabig ilyen körmöm, de nem tetszett. A ragasztó pedig valóban nem tesz jót (nem mintha a zselé és a porcelán annyira hasznos lenne)...
2009. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14 vagyok és van
2009. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
te tippes körömről beszélsz! szóval ragasztás előtt ne vigyél fel a körmödre lakkot!! am meg ugy tudod leszedni hogy beáztatod melegvízbe, és utána könnyebben letudod szedni! nekem sokszor volt L/15 :)
2010. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

nekem is volt mukormom 3 hetig tartott utanna leszedettem

de nekem zselebol volt

14/L

2012. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!