Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen műköröm korai? Hogy...

14 évesen műköröm korai? Hogy szedjem le a simán felragasztottat, ha megunom? Mennyire sérül tőle a körmöm?

Figyelt kérdés

Szval egy csomó mindenkinek lesz a ballagásán műkörme,én nem akarok,mert most növesztem,és az eredeti lesz kifestve:) Viszont nyáron szeretném kipróbálni,azt a fajtát amit megveszek és magamnak fel tudom ragasztani:D Félek,hogy apám mit szólna hozzá,mert ő nagyon konzervatív,amikor simán mintát csináltam a saját körmömre akkor majdnem ordibált.Viszont nyáron sokat dolgozik,meg én sem a tv előtt akarok ülni,tehát nem látná sokszor.De a simán felragasztott körmöt,hogy szedjem le??

Előre is köszi a válaszokat!!:D

Minden véleményre kíváncsi vagyok,de normális formában!

14/L


2009. máj. 24. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy 14 évesnek nem való műköröm ...
2009. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

ha olyan olcsóra gondolsz, amit mondjuk egy kínai boltban meg tudsz venni, akkor azt szuperragasztóval ragaszd fel. nagyon nehezen fogsz vele csinálni akármit... amúgy nem esik le valami könnyen csak ha egy kicsit erősebben nekiütöd valaminek (de véletlen - nekem pl. úgy volt) vagy feszigetni kell.

hát károsítja a körmöt, mert hát a ragsztó... meg valami olyasmit hallottam h nem "kapnak" levegőt a körmök és az sem jó....

14/L

nekem már volt :P

2009. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

szerintem azok nem szépek, amiket csak úgy felragasztasz... az olyan nagyon természetellenes.mondjuk nekem a rendes műköröm is annak hat, de ezek a műanyagok méginkább...


amúgy ha ilyen műanyagot szeretnél, akkor előtte mindenképp lakkozd ki a körmöd átlátszó körömlakkal, arra ragaszd rá a műkörmöt.

2009. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
ja és leszedni ha nem jön le magától.. bár mind úgyse fog, akkor a szélénél (a körmöd tetejénél) nyúlj alá és le kell feszíteni, de ha levegőt kap akkor könnyebben lejön
2009. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

A simán felragasztottat nem ajánlom, mert ha rosszul teszed fel, akkor begomásodhat, a körmöd nem kap levegőt, és nagyon csúnya lesz!


Inkább növeszd meg a körmödet, és lakkozd ki szépen, pl. francia manikűr, egyszerű, ízléses, szolíd. Ha "uncsinak" tartod, akkor vegyél rá strasszkövet, vagy valami egyszerű, szép, körömmatricát (fodrászkellékesnél lehet kapni, pl.)


Én franciára szoktam lakkozni, és ahol kezdődik a fehér rész, oda húzok egy nagyon vékony csíkot ezüsttel. Egyszerű, szép, divatos, nem feltűnő.


19/L

2009. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
* begombásodhat
2009. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

szia, nekem először az a ragasztott 4évesen volt:D olyannal tettük fel, amit hozzáadtak, hamar leesett, amúgy is amit hozzáadnak attól lefog esni 1-2nap alatt. Tényleg nem valami szép, már csak a méretét tekintve se. Később, mikor 11évesen is vettem, meg 12évesen, akkor levágtam belőle, úgy még jól is nézett ki:) Majd 12évesen lett normális épített műkörmöm nyárra, suliba csak 1hónapot hordtam, utána szépen megerősödtek a körmeim(addig gyengék voltak) és 2centisre megnőttek.

Most a 2centihez képest rövidek, és feketék:P

2009. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen épített műköröm?! Oo
2009. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
aha:D mert rágtam, anyum meg elvitt, hogy nah azt tuti nem rágom le xD de am jót tett nekem, nem is rágom, és megis erősödött.
2009. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan próbáld ki, veszteni valód nincs. Bár még elég korainak tartom, de ha tetszik a műköröm, akkor rakasd fel egy szakképzett műkörmössel, nehogy aztán begyulladjon a körömágyad.
2009. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!