Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy műkörömokta...

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni? S mennyibe kerül az indulófelszerelés, ha vállalkozásba kezdenék?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni?

S mennyibe kerül az indulófelszerelés,ha vállalkozásba kezdenék?

Megéri foglalkozni vele?


2012. jan. 2. 12:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Megnézem azt is,amit te ajánlottál.

Vállalkozóit kiváltottad vagy anélkül is lehet dolhozni?Mennyit költöttél a felszerelésekre,amivel dolgozol?

A körömkdíszítést hol tanultátok meg?

2012. jan. 4. 21:14
 22/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a 30 ezres :)

Crystal Nailsel, Classic Nailsel dolgozom, kb a kezdés 120 volt.

De hamar visszajött az ára.

A szalonba bevagyok jelentve mint alkalmazott, és fizetem a 21.600 Ft járulékot !

2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja és az 1 hónap alatt megtanultuk a körömdíszítést is.
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

S könnyen találtál egyből munkát?

Ha nem probléma írnék holnap privibe!


Szép estét!

2012. jan. 4. 21:40
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen 1 hónap alatt találtam :) Nem nem baj, írj csak :)
2012. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én a 30 ezres tanfolyamokról nem vagyok jó véleménnyel. Ismerősöm megcsinált egy ilyet, és olyan hiányosságok vannak a tudásában, hogy így nem engedném dolgozni. Alapvető dolgokat nem tanítottak meg, mert valóban sok gyakorlat volt, de elméleti tudást alig kaptak, ott is csak annyit, hogy ezt így csináljuk, mert így kell, de a miért nem hangzott el. Ahol ő végzett, nem volt vizsga, tehát a semmire adtak bizonyítványt. Nem ellenőrözték, hogy a tanuló mit, és mennyit tud, ha kifizette a tandíjat, megkapta az oklevelet. Persze, most belém lehet kötni, hogy továbbképzésen sincs vizsga...valóban, de a továbbképzés előfeltétele az okj, így biztosítva van, hogy az alaptudás megvan, csak azt kell kicsit tökéletesíteni. Mi egy hónapig CSAK elméletet tanultunk, anyagot nem is láttunk, és folyamatosan dolgozatokat írtunk, követeltek, szóval tényleg az volt a lényeg, hogy megtanuljuk. Lehet, hogy vannak normálisabb képzések 30ezerért, de ha valamit kezdeni akarsz, akkor úgyis el kell végezned egy rendes okj-s képzést. A mi csoportunkban is volt egy nő, akinek megvolt a bizonyítványa, de mivel erősen hiányos volt a tudása, nem vették fel sehova. Nálunk meg folyton okoskodni akart, próbálta kioktatni a tanárokat, hogy ő ezt nem így tanulta, de hamar leszerelték, mert csak hülyeségeket beszélt, és magát járatta le. Műkörömépítést kizáró tényezőkről pl nem is hallott. Azt mondta, hogy a körömágyhosszabbító anyag arra való, hogy a körömgombát eltakarja!!!!(jelzem, ha gombás körömre ráépítesz, végigfertőzheted a családod(reszeled a körmöt, a körömport pedig végigviszed mindenhol, eszközön, ruhán, bőrön, stb), a vendégkört, és ha emiatt a vendég feljelent, Téged büntetnek meg)

Itt nálam elvesztette a hitelességét az ilyen fajta tanfolyam.

2012. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
1hónapig csak elmélet? jézusom hiszen csak egy körmös képzésről van szó, a gyakorlat a lényeg. ki kell tapasztalnod,hogy milyen technikákkal tudsz szép körmöket csinálni. ennyi az egész.
2012. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na ja...az tényleg nem fontos, hogy mik a kizáró/befolyásoló tényezők, nem fontos tudni az anyagismeretet, nem kell tisztában lenni bizonyos gazdasági dolgokkal, balesetvédelemről meg ne is beszéljünk...Ha Te vagy az aki a 30 ezres tanfolyamot végezte, és szerinted nem fontos az elmélet, akkor megint csak engem igazolsz, mert IGENIS KELL TUDNI, hogy mit miért és miért nem csinálunk, nem csak annyit, hogy a zselé Uv fényre köt!
2012. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Dórea válasza:

sziasztok,

engem legjobban a díszítő technikák érdekelnének, ezeket tényleg nem tanítják az okj-n? nekem nincs kifogásom az elmélet ellen, de mivel egy diplomám már van, van tapasztalatom azzal kapcsolatban, mennyit ér az elméleti tudás gyakorlat nélkül :/ szóval gyakorlatorientáltabb képzést szeretnék, esetleg van vkinek ötlete? köszönöm

2012. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!