Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy műkörömokta...

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni? S mennyibe kerül az indulófelszerelés, ha vállalkozásba kezdenék?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni?

S mennyibe kerül az indulófelszerelés,ha vállalkozásba kezdenék?

Megéri foglalkozni vele?


2012. jan. 2. 12:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Minden szerdán és pénteken. Igen, munkanélküli vagyok. Sok helyre keresnek körmöst, ez nem kamu, de szinte mindenhova vállalkozót keresnek, és mint már írtam, én nem vagyok vállalkozó, mert addig fölösleges kiváltani, amíg nincs vendégkör, mert akkor is kell fizetni minden járulékot, ha nincs vendég, és nincs bevétel. Főleg, hogy most, mikor mindent emelnek...így is eléggé ráfizetés az eleje, mert meg kell venni mindent, hogy a vendég összes óhaja teljesítve legyen, de alig jön vissza valami. Jól lehet vele keresni...egy idő után...Ennek ellenére imádom a szakmám, és örülök, hogy elvégeztem a sulit.
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy csatoltad az iskolát.Tényleg jónak tűnik csak nagyon drága,így össze kell szedjem rá a pénzt.

A részletfizetés nem tudod,hogy működik?S hányan voltatok egy ilyen tanfolyamon?

Én ahol csináltatom a zselés körmeimet,asnnak a lánynak borzasztóan megy.

2012. jan. 3. 21:04
 13/29 anonim ***** válasza:
Első részlet 50000 a tanfolyam első napján, utána keloett fizetni csomagosztás előtt 10 vagy 20ezret(attól függ, h egy vagy két szakma) a többi részét a vizsgáig kellett kifizetni nem volt megszabva, hogy hány részletben.
2012. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ja, a létszám 50 fő volt, nem kevés, de a négy oktató elég jól tudta kezelni. Ha valami érdekelt, kérdeztünk.
2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Ebbe a lábápoló is benne van?Vagy csak a kimondott műköröm?

A 70 000-ret kell részletekbe?Vagy a 300 000-ret,amit írtál?

Én is belevágok idővel.S még annyit kérdeznék,hogy a körömdíszítést is megtanultátok?Vagy az külön tanfolyam?

Bocsi,hogy ennyi kérdéssel bombázlak!

2012. jan. 3. 22:19
 16/29 anonim ***** válasza:

A Kézápoló és műkörömépítő tanfolyam díja

- 69.500.- Ft (melyből 9.000 Ft-ot a jelentkezéskor kell befizetni, mint regisztrációs díj).

- Ehhez a díjhoz jön az állami vizsga díj: 35.000 Ft.

OKJ-s végzettségű kozmetikusoknak, fodrászoknak (akik szépészeti egység üzemeltetése modulvizsgával rendelkeznek) vizsgadíj: 29.500 FT

- Modulzáró vizsga díja: 0 Ft.

- A teljes díjat a vizsgáig kell befizetni.

- RÉSZLETFIZETÉS KÉRHETŐ a tanfolyam teljes költségére, anyagokra és eszközökre is.


A Lábápoló tanfolyam díja:

- 69.500.- Ft (melyből 9.000 Ft-ot a jelentkezéskor kell befizetni, mint regisztrációs díj).

- Ehhez a díjhoz jön az állami vizsga díj: 35.000 Ft.

OKJ-s végzettségű kozmetikusoknak, fodrászoknak (akik szépészeti egység üzemeltetése modulvizsgával rendelkeznek) vizsgadíj: 29.500 FT

- Modulzáró vizsga díja: 0 Ft.

- A teljes díjat a vizsgáig kell befizetni.

- RÉSZLETFIZETÉS KÉRHETŐ a tanfolyam teljes költségére, anyagokra és eszközökre is.


A Kézápoló és műkörömépítő illetve a Lábápoló szakma EGYÜTT IS elvégezhető!


A Kézápoló és műkörömépítő illetve a Lábápoló tanfolyam együttes elvégzésének díja:

- 98.500 Ft (melyből 9.000 Ft-ot a jelentkezéskor kell befizetni, mint regisztrációs díj).

- Ehhez a díjhoz jön a két szakma állami vizsga díja.

- A teljes díjat a vizsgáig kell befizetni.

- RÉSZLETFIZETÉS KÉRHETŐ a tanfolyam teljes költségére, anyagokra és eszközökre is.


Ezek a tanfolyam díjai, az eszközök ára nincs benne. Pontosan már nem emlékszem, de az 30 körül volt(két szakmásoknak 50 körül). A részletfizetés a csomagosztás után maradt összegre vonatkozik.

2012. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Körömdíszítés nem a tananyag része, de mutattak néhány dolgot. Egyébként, ha ott végzed a tanfolyamot, akkor a továbbképzések nagy része féláron van.
2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd átolvasom.A körömdíszítést hol szokták elsajátítani,mert elég szép körmöket tudnak készíteni?!
2012. jan. 4. 08:45
 19/29 anonim ***** válasza:
továbbképzésen. mindenk nagyobb sulinak vannak továbbképzései, és a nails.hu-n a fórumban is mindig hirdetnek továbbképzést.
2012. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy éve végeztem a studio flash- nél mint műkörmös.

31.000 Ft volt, 1 hónapos, és sokkal több gyakorlati tudást átadtak nekem, mint 2 bnőmnek a 300.000 es suliban. Illetve ők olyan csomagot kaptak kezdőcsomagnak, amiben fehér zselé helyett hibajavító volt.


Egyáltalán nem gagyi és rossz, ha okleveles műkörmös vagy. Nem dolgozhatsz vállalkozásban, de miért is tennéd -70 ezer forint havonta. Én szalonba dolgozok, havi 35-40 et fizetek hogy ottlehetek mindennel együtt, és nem panaszkodok vendégek terén sem.

Szerintem gondold még át, hova mész!

2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!