Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok alapozó után púdert?

Használtok alapozó után púdert?

Figyelt kérdés
sok videóban láttam hoyg csak alapozót használnak,púdert utána nem. Én mindig szoktam mert amugy hamar lejön az alapozó,de viszont nem tudom miért,lehet mert nem szakszerűen csinálom,de nagyon látszódik a púder, és hámlik is a böröm töle. Ti hogy csináljátok?? elmondanátok lépésröl lépésre??
2011. dec. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az arcodat radírozd, és hidratáld...így nem fog hámlani. púderből pedig kevesebbet használj.

Én mindig használok púdert, mert ez fixálja az alapozót.

2011. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez alapozó kérdése..mármint hogy használj-e púdert vagy nem.. én pl. nem haszálok, csak alapozót, és sokáig megmarad úgy önmagában is (Maybelline)..
2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hab állagú alapozóra nem használok púdert, folyékonyra igen.
2011. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, szoktam radirozni az arcom heti 1x ,nemtudom akk lehet többször kellene?
2011. dec. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!