Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves koromtól nem gáz ha...

Hány éves koromtól nem gáz ha sminkelem magam? Csak mert nem akarok k***se tűnni

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%
Ladylee: Nem Ő van elkényeztetve és nem is vele van a probléma,hanem te vagy az elmaradott és buta!
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: Köszönöm szépen, én is így gondolom!!!:)
2012. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
34%
Szerintem meg LadyLee-nek van igaza...szerintem még a 12 évesekre nem való a smink...nevezzetek elmaradottnak nem érdekel.én még 15évesen is gyereknek é.rzem magam,mert még az is vagyok :) és még csak most kezdtem el magam sminkelni.és az a sminkelés is úgy néz ki,h szemceruza,spirál,meg alapozo...ja és a műköröm se való ennyi időseknek.nekem pl még sose volt (és nem is szeretnék).
2012. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

16 voltam, amikor sminkelni kezdtem, de csak szempillaspirált használtam, azt mondjuk akkor már suliba is. Azóta ez annyit változott, hogy ha bulizni megyek, akkor alapozó, szájfény, általában valamilyen pasztell szemhéjfesték, szemhéjtus, pirosító. De suliba csak szempillaspirált használok :)

18L

2012. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 matrasos válasza:
12:D
2012. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

én 14 voltam, amikor elkezdtem, de akkor csak szemceruzát, aztán később jött a korrektor, szempillaspirál. kb 15 vagy 16 voltam, mikor alapozót is elkezdtem használni, vékonyan. és ugye a fekete korszak, amikor az egész szemem panda volt. visszagondolva elég gáz, szerencsére kinőttem.

19L

2012. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
21%

Én 12 éves koromtól sminkelem magam(nem erősen szempilla spirál,alapozó és szemceruza meg halvány szemhéjfesték)

13 éves koromban kezdtem el cigizni és volt már műkörmöm is

lehet h most sokan ribinek tartotok de nem érdekel mert én így érzem jól magam

14/L

2012. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mézescukormáz válasza:
Szerintem ez attol fugg h mennyire. Peldaul most leszek 15 en nem sminkelem magam csak alkalmakkor de baratnoim mar 13 eves korukban raktak szempilla spiralt meg talan alapozot. De azt is csak azert h eltuntessek a pattikat. Alapozot neha en is hasznalok de csak ugyan ezen celbol. Attol fugg h mennyire akarsz sminkelni. Ha mar kesz sminket akarsz mint a smink videokban akkor az szerintem is tizenhat.
2016. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
16-19 kozot, de van aki 21 evesen kezdi valaki soha!! en 16 voltam, de egy csomo ismerosom, csak 19 evesen kezte el azzal ervelve, hogy a smink korai rancokat okoz!!
2019. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!