Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves koromtól nem gáz ha...

Hány éves koromtól nem gáz ha sminkelem magam? Csak mert nem akarok k***se tűnni

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:44
1 2 3
 11/29 LadyLee ***** válasza:
78%

"az csak csupán azt jelzi, hogy ad magára, és igényes nő lesz"


Nem. Az, ha 12 évesen sminkelsz csak azt jelenti, hogy a gyerekkorodat megrövidíted és olyasmikkel foglalkozol, aminek még baromira nincs itt az ideje.


12 évesen szerintem nem normális, ha az ember a külsejével foglalkozik ilyen szinten, ráadásul egy jobb iskolában sem tolerálják.


Mindenesetre az "igényes nőséghez" semmi köze, csak annyit jelent, hogy szegényes és rövid a gyerekkorod...

2011. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
A gyermekkorom tökéletes még mindig mert attól hogy 15 éves vagyok, még ugyanúgy él bennem a gyerek is és egyben a nő is!Mindent megkapok amit szeretnék, és a szüleim is hihetetlenül jól nevelnek.A tanulmányi eredményeim még mindig jók, és nem cigizek, iszok, vagy drogozok mint a fiatalság jó része. Az hogy 12 évesen sminkeltem már a szememet és a számat, attól nem lettem kevésbé gyerek.Képzeld műkörmöm is van. A suliban sosem szóltak érte.Ha valakinek nincs gyerekkora az nem egy sminken múlik.Mint már mondtam nem egy lányt ismerek:nem sminkelt, szótlan kis lány volt, és 12 évesen már titokban pasizott,szexelt stb. Vagy szintén azt hitték anyuci kicsi lánya és ivott cigizett. Ha valaki például 12 éves és inni akar,szexelni,cigizni bármi azt meg tudja tenni suliból hazafele vagy bármit tud hazudni.Az hogy valaki mikor gyermek és mikor nem , az nem egy sminktől függ. Igen az én anyukám úgy nevelt engem, hogy ő is ha csak a kis közértbe megy igényes, csinos, sminkelt, mert mi így tartjuk alapnak. Plusz egy okos, és kiváló anyuka akivel bármit megtudok beszélni és imádom. Nem vagyok elkényeztetett és a plázacica stílusba sem tartozom.Csupán egy véleményt írtam, és gondoltam rendbe teszek itt pár dolgot mert az emberek el vannak tévedve.
2011. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó ez nagyon szép! engem nem szólnak le általában azért, mert 13 évesen sminkelek, meg kicsit merészebben öltözök(cicagatya, kivágott felső, nem mindig), nem attól k...a valaki, hanem ha már nem szűz meg ilyenek. A jegyeim 5ösek, a pasimmal már 4 hónapja együtt vagyok, és jó suliba járok, mégsem szólnak le. Szerintem nyugodtan sminkelhetsz 12 évesen is, nem attól fogsz elzülleni :))
2011. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó én vagyok az előző utolsó akkor egyetértünk!:) Pontosan ezt mondom én is:)
2011. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Jedwardlove ***** válasza:
83%
szerintem 13-14 éves kortól FINOMAN az normális...Én most 13 vagyok,és sminkelek,de nem úgy,mint egy k***a,csak spirál meg ritkán ceruza,meg szájfény és púder az orromra.És ettől függetlenül senki nem néz k***ának,kitőnű tanuló vagyok,szóval szerintem ez így rendben van ;)
2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy 13 vagy 16 évesen kezd valaki sminkelni egyéntol fugg.Vannak lányok akik 13 évesen még gyereknek néznek ki, fejletlen típusok.Nekik nem valo a smink mert úgy néznének ki mint a kislányok a jelmezbálban(ezzel nem akarok senkit megsérteni)Maximum pici szempillaspirál, szájfény.En is ebbe a típusba tartoztam ezért csak 16évesen sminkeltem mikor már kezdtem nonek kinézni.Vannak lányok akik már 13 évesen nonek néznek ki.Ott már lehet egy kozepes erosségu sminket viselni de csak alkalomra.nem szabad semmit elsietni nehogy koravén kulsot kapjunk
2011. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 LadyLee ***** válasza:
45%

"Nem vagyok elkényeztetett és a plázacica stílusba sem tartozom."


15 évesen műkörmöt hordasz drágám. Már hogy a viharba ne lennél elkényeztetve. :)


A smink és a korai szex, pia, stb. témában tett felvetéseidre nem reagálnék, mert felesleges - egyik commentemben sem írtam semmi olyat, hogy attól lesz ő "rossz kislány", hogy korán kezd sminkelni. Csak azt a debilséget kértem ki, miszerint az "igazi nőséghez" lenne bármi köze a 12 évesen sminkelésnek. Pláne, hogy 15 éves fejjel nem hiszem, hogy sok mindent tudhatsz erről, bocs. Majd egy 10 év múlva talán lesznek fogalmaid a "nőségről". De elég szomorú, hogy azt hiszed, már van. Ez is csak azt mutatja, hogy túl fiatalon kezdtél el bizonyos dolgokkal foglalkozni. És ezzel tényleg csak az a baj, hogy kimarad egy csomó, a korodnak megfelelő öröm és élmény. Mindennek megvan a maga ideje. 12 évesen a sminkelésnek, kihívó ruháknak még nincs, hiába hiszed azt, hogy már nagylány vagy, magaddal szúrsz csak ki...

2011. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%
Na az ilyen emberrel mint te nem állok le mert nem alacsonyodom le arra a szintre ahol te vagy. Iszonyatosan buta vagy, hogyha azt hiszed hogy valaki attól elkényeztet, hogy szép, igényes műkörme van. Nem tudom te melyik században élsz.
2011. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
hát 13 éves vagyok és városba élek sok velem eggyidős lány sminkeli magát de viszont faluba járok iskolába és ott csak a 8.osztályosok szemceruza+szempillaspirál de az osztályomból csak pl buliba szoktunk ezért is kérdeztem hogy gáz e mert a városi barátaim között picit "kislánynakk,lemaradottnak"érzem magam de a falusi barátaim között meg így jó szerintem de bennük is ott van hogy már sminkelnék magukat egy szemceruza és spirál erejéig.
2012. jan. 3. 13:29
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azt nézd, hogy városban vagy faluban vagy. Ha szeretnéd magadat sminkelni, és úgy érzed jól magad akkor senki véleménye ne érdekeljen és tegyél úgy!:) Sok hülye van nagyon akik azt mondják, hogy korai,ri*bancos,vagy ilyesmi de ne törődj velük, hanem saját magadra hallgass! ;)
2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!