Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves koromtól nem gáz ha...

Hány éves koromtól nem gáz ha sminkelem magam? Csak mert nem akarok k***se tűnni

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 15.
2011. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szerintem is 15
2011. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 LadyLee ***** válasza:
57%
Én inkább 16-ot mondanék.
2011. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
ahogy bekerülsz a középiskolába
2011. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
16
2011. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Én 16 évesen kezdtem el sminkelni -bár akkor még elég béna voltam-, szerintem az már nem olyan kicsi.
2011. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez egyéntol fuggo.Ugy 15 évesen el lehet kezdeni FINOMAN sminkelni.Sok lány ott rontja el hogy túlzásba viszi a színeket, vastagon keni a sminket aztán úgy néznek ki mint a kiskorú prostik.Finom szempillafestés,szemoldok igazítása, szájfény,kevés púder és finom arcpír mehet, azzal nem lehet semmit elrontani
2011. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a fokozatosság a lényeg.

Én 14 évesen kezdtem sminkelni, az akkor sminkem halványbarna (majdnem a szemhéjam színével egyező) szemhéjpúder és ajakápolóból vagy átlátszó szájfényből állt és alkalmakra használtam.

15 évesen kaptam 3 árnyalatú kék szemhéjpúdert és barna szemceruzát, így ezzel bővült a sminkes repertoárom. Illetve néha-néha használtam anyukám szempillaspirálját.

Most, 16 évesen imádom a sminket, imádok sminkelni. Új dolgokat kipróbálni. Most már rengeteg sminkem van, alapozótól kezdve a rúzson át szinte minden, de mindig ügyelek arra, hogy alkalomhoz és hozzám illő sminkem legyen. És igen, smink legyen rajtam, ne vakolat. :)


Szerintem 15 éves kor körül ideális elkezdeni sminkelni, de csak szolidan és eleinte csak otthonra. Meg kell szokni, hogy sminkelve vagy és meg kell tanulni sminkelni.

16/L

2011. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem 13 évesen már nem gáz ha finoman kihúzod a szemed tussal vagy szemceruzával+szempillaspirál és egy szájfény.

De ezt sem mindenhova csak olyan alkalmakra.

(Pl. suliba ne szerintem! de ez csak az én véleményem.)

De én is azon a véleményen vagyok hogy inkább 15 felett kell úgymond komolyan elkezdeni a sminkelést.

a mértékre mindíg figyelj,és arra is hogy hova milyen sminket viselsz!

2011. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem 12( én is onnantól sminkelek, és nem vagyok k**vás) ne foglalkozz azzal aki azt mondja, hidd el nem attól k***a valaki hogy sminkel. Van nekem olyan ismerősöm aki nem sminkelt semmit nem csinált és 12-13 évesen már nem volt szűz!! Az, hogy valaki kicsit szeretné feldobni az arcát és sminkelni az csak csupán azt jelzi, hogy ad magára, és igényes nő lesz. Tanuld meg egy igényes nő mindig sminkben van:) A bőrödnek pedig semmi baja sem lesz, nekem egy pattanásom sincs...
2011. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!