Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudom berakni a fültágító...

Hogy tudom berakni a fültágítót? HELPPP! (több infó leljebb)

Figyelt kérdés
Van 2 féle tágítóm. Mind a kettő elég kicsi (4-esek.) De nem tudom berakni egyiket sem, pedig már 2 napja szenvedem velük. Az egyik sima műanyag, a másik szilikon. Az az egészben az érdekes, hogy a 4-mm-es "segédezköz" simán bele megy a fülembe, és forgatni meg piszkálni is tudom. Próbáltam úgy is, hogy összecelluxozom a végét, és akkor hátha könnyebb, persze... a tágító végéig. Mit tehetnék? Lécike segítsetek!!!
2011. nov. 27. 16:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Kend be a végét testápolóval.

vagy ha nem megy úgy sem akkor csináld azt, hogy egy kicsi ecset végét vágd le, faragd meg akkorára, hogy belemenjen a tágítóba, és a tágító egy kicsit szoruljon is rajta. Majd ezt az egészet kend be testápolóval és hajrá.....:))

Nekem is így sikerül az 5mm es berakni a 4es helyére.

2011. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
rengeteget segitettél, köszi. de nekem az a baj, hogy a tágító elött szóval ott, ahol rá lehet csavarni a végét, ott megakad, és nem megy bentebb. Erre is jó lesz a testápoló? És melyiket tegyem be, a szilikont, vagy a műanyagot?
2011. nov. 27. 17:20
 3/29 anonim ***** válasza:
műanyagot szerintem, mert azt könnyebb tisztítani, bár a nemesacél tágító szerintem jobb, nekem is olyan van. Amúgy szerintem jó arra is, hogy beljebb menjen a tágító :)) sok sikert :Đ
2011. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
és te mennyi idöközöbként tisztitod? mert van aki azt mondja, hogy elég 2 hetente, van aki azt, h minden nap.
2011. nov. 27. 19:13
 5/29 anonim ***** válasza:

2hetente???

Jézusom!! Én naponta többször is, mert ha nem hát kissé érdekes szaga lesz. Legalábbis én így gondolom, hogy naponta többször ajánlott.

2011. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
babapopsitörlővel szoktam külön megtisztítani a tágítót is és a fülemet is :)
2011. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
és akk amig megtisztogatod nem megy össze? v nemtom... tehát vissza tood utána tenni?
2011. nov. 27. 19:52
 8/29 anonim ***** válasza:

Amúgy mekkorát szeretnél?

És mi a "segédeszköz" ha szabad tudni :)?

Ha már így írogatunk :))

2011. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
hát, nem is tom, nemszeretnék nagyobbat, mint 4. de jólenne, csak félek a suli miatt .... és a segédezköz: legelőször 4 fülbevaló, utána fülpiszkáló, és ami most 4 mm az a fülpiszkálóra tekert cellux. kicsit csunya, meg bla bla... de elég hasznos. am fiu v vagy lány?
2011. nov. 27. 20:46
 10/29 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok.

Ha középsulis vagy már (bár bizonyára igen) akkor ott nem nagyon fogják nézni, hogy mi van a füledben. Nekem 8mm tágítóm van, plusz számos piercing a fülemben, és az ajkamban van középen alul még piercing. Egy tanárt sem érdekelt, hogy miért, szóval szerintem ettől ne tarts :))

És te hány éves vagy amúgy ? :))

2011. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!