Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12es fültágítót hány nap...

12es fültágítót hány nap alatt lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Most még sima fülbevaló luk van a füleden? Ha igen, az 1,2-es. Szóval... hát. 1 héten maximum 2 mm-t, azaz 6 hét. 2 hónap kb.
2011. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy gyógyul a füled, de kb. 2 hónap.
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát tegnap még 1.2es pc volt benne most már 4 milis lego darab van benne
2011. szept. 20. 20:32
 4/19 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy ezután mit rakjak bele...
2011. szept. 21. 13:10
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Undorító a fültágító. Nem értem, ha egy ember helyesen megszületik, megvan keze-lába, két füle, stb. akkor minek fogyatékosítja magát? nem tudom megérteni egyes embereknek ez hogy tetszhet! Nekem van piercingem, tetkóm, de az a fültágítás barbárság!!!!!!!!!
2011. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és ki kérdezte a véleményed vagy a tetszésedet? mennyél offolni valahova máshova! amúgy is ugyan olyan mint a piercing...
2011. szept. 21. 14:51
 7/19 anonim válasza:
51%

Nem egészen, ez egy maradandó csonkítás és egy életre szól, sajnos ez egy divat de 20 év múlva talán már szégyen is a rossz döntés, de a Te döntésed volt. Sajnálom, hogy mások véleményére teszel. Egy igazi jó barát erről a butaságról lebeszélt volna, vagy ilyen nincs a környezetedben.

Bocsi az őszinte véleményemért, egyszer sajnos még emlékezni fogsz rám

2011. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
te miröl beszélsz? "maradandó csonkítás és egy életre szól"? ha kicsi akkor összenő, ha nem nő össze összevarratom, és ennyi. nem tudom miről beszélsz... a véleményed meg azért nem érdekel mert nem az volt a kérdés hogy 'mit gondolsz a tágeszről' hanem hogy 12eset hány nap alatt lehet csinálni. annyi
2011. szept. 22. 14:02
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

A köldökömben van piercing, de már hallottam h nem is divat. Ha terhes leszek kiveszem, akkor már be is nőhet. Tehát volt, nincs.

De ne haragujd, egy elnyúlt füldarabka ami lóg, nem túl guszta látvány. Pláne nem az a hatalmas karika. Mindig az a kép jut eszembe róla, amit neten egyszerláttam (kerestem, de most nem találom), egy fickó a pé niszét átdugta a másik pasi fültágítóján...érted...undorító.

2011. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom nem művelt ember vagy. Orvos, ügyvéd,mérnök, tanár ilyet nem tesz a fülébe, mert valamiért tudja, hogy nem helyes, undorító, és ellenszenvet kiváltó. Szóval te csak ne minősítsd itt az értelmes embereket..
2011. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!