Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám betenni az...

Hogyan tudnám betenni az 1mmes lyukba a 2mmes szilikon fültágítót?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ha magadnak csinálod akkor sehogy..tágítsd még és utána tedd csak be ;)
2011. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a fülpiszkáló végét vágtam le és kicsit "meghegyeztem a végét" azal a sarokkaparó micsodával. ezután kicsit bevizeztem, és áttoltam-nem kis fájdalmakkal. utána vártam amíg tudtam benne forgatni, meg piszkálni, és utána mehet bele a tágesz.
2011. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogpiszkálóval inkább nem próbálnám meg,vettem bele mûanyagot. És azt hogyan tegyem bele?:D az eleje már benne volt a fülembe,de hátulról nem tudtam még kidugni...
2011. nov. 28. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, öszintén nekem is ez a nagy baj, h nem jön ki hátul. de sztem elöször akor is érdemes enne h egy kicsit megfarigcsálod a végét a fülpiszkálónak, persze elötte vágd le a bolyhos végét, és utána. szóval megfaragcsálod, és utána bevizezed-betestápolótod és átnyomod. a nem akarod a fülpiszkálót, akkor csak simán betestápolózod, és atnyomod, jah, és megpróbálhatod forgatni is óvatosan benne, és attól se ijedj meg, ha véletleül gennyezne v. vérezne, nekem is ez volt. sok szrencsét, üzit kérek majd h sikerült.
2011. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,majd írok,de jelenleg be van eléggé gyulladva az előző próbálkozásomtól...:D
2011. nov. 28. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy tudod mit csináljmég? ha benne van ugye, csak nem jön ki hátul, próbáld meg egy kicsit megváltoztatni az irányát. először próbáld ki egy fülbevalóval csukott szemmel, higy merre könnyű tolni, aztéán a tágesszel is ugyan úgy. előző voltam.
2011. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van körzőtűd? az kb 2mm ha volt fülbevalód azzal kezd el! Aztán arra húzzad rá a fültisztító pálcikát! Kicsit csiszold meg ahol ráhúztad h ne legyen nagy eltérés! aztán kend be valami kenőccsel lehetőleg(körömvvirág kenöcs alegjobb mer olajos)

Aztán próbáld áddugni igy könnyü lesz kevés fájdalommal nem sérted meg a füled! De csak akkor kezd el ha nincs begyulladva!

2011. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!