Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért néznek ki a mai lányok...

Miért néznek ki a mai lányok mind ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fogalmazódik bennem a kérdés,h miért is néznek ki a mai lányok ugyanúgy(nyilván azért akadnak kivételek.páran...)A legtöbb minimum napi 3×sminkel lehetőleg olyan helyen ahol mindenki látja.Lealapozzák az egész fejüket a szájukat beleértve.Ez után jól körbehúzzákk a szemüket fekete szemcerkával,és ami elmázolódik arra tesznek még egy kis alapozót.A szeempillájukra 6réteg szempillasprilált kennek,amitól ilyen ragacsos maszlag lesz szempilla helyett.Na de akkor még az öltözködésről nem is beszéltem.Mindenki farmert hord, egyszerű pólóval pl. szürke-barna-fehér-fekete.No meg azokban a nevetséges UGG csizmákban csámpáznak.A haja mindegyiknek kivan vasalva.Persze nem mondja senki , h kisestélyiben kell járni..De akkoris, senki nem meri kimutatni a stílusát?!?!?!Egyik sem mer kibújni az átlagosság sorából??És ez miért van így , mert nemhinném , h puszta kényelmességből.Arról van szó ,h nem merik felvállalni önmagukat.Engem az érdekel , h miért .Ha valaki rájött kérem ossza meg velem is!:D
2011. nov. 22. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
ezt a kérdést már 100szor feltették olvasd el azokat ...
2011. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kikérem magamnak, én igen is azért hordok farmer+póló párost, mer baromi kényelmes. :D Az UGG csizma viszont tényleg röhejes...

Egyébként szerintem azért nem vállalják föl a stílusukat, mert nincs nekik. Adott egy sablon, amit divatnak csúfolnak, és megy mindenki utána...

16/L

2011. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert követik a divatot, utánozzák egymást. És hozzátenném a póthajat a szoli barna bőrt és műkörmöt is. Ezeket a lányokat irigyelni sem lehet, pár év múlva csúnya lesz a bőrük és a hajuk és ki fog kopni.
2011. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
-.-"
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
ez baromi nagy hülyeség! és amúgy.. én is kivagyok sminkelve úgy ahogy a barátnőm néha és mégis van saját stílusunk. öltözködés meg... te össz-vissz láttál 30 lányt aki a h&m-ből kijött és ebből gondolod hogy mindenki ugyan olyan? én sose veszek fel szürke,barna pólót. és ennek semmi köze ahhoz hogy nem merik felvállalni magukat.
2011. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Mert p*csák, és semmi agyuk. Itt is írják páran, hogy ők ezeket csinálják, de ez meg az miatt nem olyanok, pedig pontosan, hogy azok...

Nézz át rajtuk, majd ha bőrrákosak meg ocsmányak lesznek (mondjuk már azok), akkor ők is rájönnek.

19/f

2011. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző.szerintem egyáltalán nincs igazad. vannak olyan lányok is de nem mindegyik az! vannak a plázaics*k és vannak a normálisak. vannak akik szoliznak,műkörmöznek ,plasztikáztatnak és vannak a NORMÁLISAK.
2011. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Könyörgöm, az összes boltban egyforma ruhák kaphatóak. Nem lehet másképp öltözködni. Te mit hordassz, ha elitéled a farmert és a pólót? Lehet egyedi lenne, ha mindenki saját tervezésú ruhákat hordana, de arra nincs senkinek sem ideje, és azok is hasonlóak lennének, mert valahonnan kell ihlet.:S
2011. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért hordok farmert és pólót, mert egyáltalán nem érdekel ez az öltözködési mizéria, olyan helyen vásárolok, ahol meg lehet kapni mindent egyszerűen és gyorsan (pláza). Felpróbálom, aminek tetszik a színe és jól mutat az alakomon, az jön velem haza. Valószínűleg divatos lesz, hiszen abból tudok válogatni, ami jelenleg a boltokban van, de azon felül, hogy legyen rajtam ruha és ne álljon röhejesen, nem érdekel hogy extrázzam meg hogy egyáltalán foglalkozzak vele.

Ha így tetszik, nekem nincs stílusom, nem akarok kifejezni vele semmit, de mivel valamit fel kell húzni, azt veszem le a polcról, ami nekem az üzletben legjobban tetszik és abban leszek.

2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nincs igazad. vannak olyan lányok is de nem mindegyik az! vannak a plázaics*k és vannak a normálisak."


Hol mondtam én, hogy nincs normális? Van, mégpedig az, amelyik nem egy túligényes divatkövető csőgatyás nyomorék...

19/f

2011. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!