Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyek én is ilyen,...

Hogyan legyek én is ilyen, mint ezek a lányok?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan lányok tanácsait várom, akik így néznek ki.

Smink, haj, bőr, öltözködés, hogyan legyen ilyen kisugárzásom...stb.


[link]


[link]


18/L


2011. okt. 9. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát elsőnek is szépnek kell születni(arc,test)

A haj az már csak hab a tortán,aki jól néz ki az mindenhogy jól néz ki!Szerintem ne másokra akarj hasonlítani,legyen olyan stílusod ami hozzád illik. :)

2011. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Sokszor megfogadtam már, hogy nem akarok majd más lányra hasonlítani, de eddig nem jött be. Magamról annyit mondanék, hogy nem tartom magam csúnyának, vékony vagyok, egyedül az orrommal van gondom de az nem lényeg. Szóval pl olyanra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudok olyan sminket csinálni, mint a 2. lánynak és az öltözködés érdekelne még nagyon, a többi az mellékes. Ha tudtok ajánlani honlapokat az öltözködéshez vagy videókat a sminkhez azt megköszönném.

2011. okt. 9. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A sminkben semmi extra nincs, vastagon van kihúzva a szemük főleg felül, és ennyi... A kisugárzást nem tudod állítani magadon, az vagy van, vagy nincs, meg függ sok mindentől. Viszont ha nem találod meg a saját stílusod, amit nem kell tanulnod, hanem jön magától, akkor akármilyen szexi ruhát magadra aggaszthatsz, nem leszel se szexi, se szép.
2011. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy az öltözködésükben sincs semmi extra. A második csaj ruháját nem is látni, de az elsőn is csak egy tök átlagos fölső van, amit bármelyik boltban megkapsz.
2011. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legelső válaszoló voltam,nem tudok segíteni sminkbe mert fiú vagyok :)

20/F

2011. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is hasonló stílusú vagyok mint ők csak én úgy érzem hogy bennük van valami plussz, ami bennem nincs meg. Utolsó válaszolónak: Nem baj, hogy fiú vagy, azért köszi, hogy írtál :Dxd
2011. okt. 9. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szolizz sokat, tettess fel hosszú póthajat!

Szemöldöködet gyakran szedesd,festesd!!!

Ennyi a titok :D Ja meg make-up!


Youtube-n: make up tutorial

2011. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!