Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy szép legyek?...

Mit tegyek hogy szép legyek? Szép lányok ti mit tesztek a szép bőrért?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt baj az önbizalmammal,de mostanság egyre rondábbnak érzem magamat, kérlek segítsetek mit tegyek,hogy szebbnek érezzem magamat!

Nem tettszik az arcom smink nélkül, mit tegyek,hogy javitsak a bőröm állagán, amolyan "tökéletes" bőrt szeretnék.


2011. szept. 21. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dettó :/
2011. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nem teszek vele semmit alapozó nélkül meg minden nélkül sima, nem pattanásos viszont az orrom halványan mitesszeres.


pár tipp:

testápolóval kend az arcodat vagy arckrémmel

használj pattanások ellen vmilyen pakolást, vagy krémet

menj kozmetikushoz

főzz teát, gőzölgesd vele kicsit az arcodat

ne tegyél bele cukrot meg semmit, csak fogd meg a teafiltert öblítsd le hideg vízzel, majd kend be vele az arcod(simább lesz a bőröd, de ne bontsd ki a filtert)

15/L

2011. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, kipróbálom ezt a teafiltereset mindenképpen..:))

küldessz magadról egy képet?:)

2011. szept. 21. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 2.! Jó neked, hogy szép a bőröd. Nem akarsz cserélni??? :D 15/L
2011. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nemrég olyan szinten elment az önbizalmam, hogy még a barátnőimre is féltékeny voltam, de aztán elgondolkoztam, és tudod rájöttemh nállam vanna 10000X csúnyábbak is, és nekem a homlokom van néhány pattanás. de egyébként a sminkel kapcsolatban csak annyit hogy én pár hónapja eléggé festettem magam de leálltam vele mert nemakarom h jövőre meg már megilyedjenek tőllem ha nem vagyok kifestve, úgyhogy én szép fokozatosan mindennap egy kicsit kevesebb sminket raktam az arcomra és mostmár csak szempillaspirál van a szempillámon és így is szép vagyok. ugyhogy fel a fejjel :))
2011. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én arctonikkal (clean&clear) kenem minden este, miután alaposan lemostam az alapozót arclemosóval (garnier).

néha, ha kissé mitesszeres az orrom, kinyomkodom és bekenem citromlével, majd hintőporral, hogy eltűnjenek a vörös foltok.

hidratálóval is kenem, ha éppen eszembe jut.

mióta ezeket használom, már szinte alapozóval és anélkül, ugyanúgy néz ki az arcom. csak a szeplőim miatt viszek fel egy kevés púdert.

2011. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem, hogy Tenutan nevű gyógyszert a pattanások ellen szedek minden nap. és még egy jótanács: a chipset felejtsd el, ha jót akarsz! :D
2011. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is tiszta az arcom..és én nem kenem semmivel...szerintem ez adottság és genetika kérdése is..:// mert lehet az egész fejed ilyen óriási ragya tanya...azon semmi nem segit..:)

ha pedig van 5-6 pattanásod,én azt mondom hogy hagyd a francba...ha valaki szeret akkor önmagadért szeret és úgy fogad el ahogy vagy..:))

és nem fogja azt csinálni hogy..."némá..:| xy-nak mennyi ronda ragya van a fején..nevessük ki...xdddd"

igazamvan ? : )))

2011. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

régen rengeteg pattanásom volt,de tényleg... először 12-13 évesen a homlokom tele volt vele...1-2 évre rá jött az h az arcomra "átterjedtek",most így 16 évesen alig van max 2-3.

rengeteg mindent kipróbáltam és végül az vált be h az ég világon semmit nem csinálok vele,csak annyit hogy reggel-este arcmosás elött ha látok magamon akkor kinyomom majd alaposan lemosom vizzel az arcom

reggelente általában ha suliba megyek rakok rá alapozót és púder, azért mert foltos az arcom mert a régebben a sok pattanás helye megmaradt,de alapozó nélkül is szoktam lenni,és eddig egy ember nem mondott rám olyat hogy "fújj de ronda tele van pattanással" ( még régebben sem) (:

2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

bocsi,de engem nem érdekel ,hogy mások mit gondolnak rólam, én magamnak szeretnék megfelelni, de egyelőre nem megy.

Köszönöm a tanácsokat

2011. szept. 22. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!