Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy szép legyek?...

Mit tegyek hogy szép legyek? Szép lányok ti mit tesztek a szép bőrért?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt baj az önbizalmammal,de mostanság egyre rondábbnak érzem magamat, kérlek segítsetek mit tegyek,hogy szebbnek érezzem magamat!

Nem tettszik az arcom smink nélkül, mit tegyek,hogy javitsak a bőröm állagán, amolyan "tökéletes" bőrt szeretnék.


2011. szept. 21. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egy kocka élesztőt keverj össze igazi, facsart citromlével, de annyit tegyél bele, hogy sűrű. krém állagú maradjon, ne legyen folyós nagyon. Ezt kend párnaponta az arcodra, utána mosd le vízzel, hidratáld krémmel vékonyan és csodákat tesz. Igyál sok ásványvizet, salaktalanító teát és ne egyél sok cukrot, csokit, chipset, olajos magot, kenyeret. Változatosan étkezz, inkább gyümölcsöt és zöldséget egyél sokszor nyersen!!
2011. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pattanásokra nagyom jó a citromlé és a teafaolaj.

Arra figyelj az arckrémnél, hogy ne legyen benne káros anyag mint pl kőolajszármazék, amióta natúrkozmetikumot használok, sokat javult az arcbőröm :)

Minden este mosd le a sminket, hogy levegőhöz jusson a bőr.

Ha eleget alszol, az is sokat segít.

2011. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ja azt kifelejtettem h állítólag az aszpirin pakolás is nagyon hatásos, én még nem próbáltam, de sok jót hallottam róla, nézz utána :)

[link]

2011. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!