Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én szoktak "szétesni"...

Csak én szoktak "szétesni" délutánra/estére?

Figyelt kérdés
Reggel elkészülök..frizura, smink, ruha, délutánra meg úgy érzem magam, mint egy mosogatórongy. A korrektorom kicserepesedik (kiszárad), a szemfestékem eltűnik, az arcom kifényesedik kicsit, a hajam is olyan idétlen lesz. Hiába fésülöm meg magam vagy teszek fel egy kis púdert, csak kicsivel jobb. Ezek után meg szembe találkozom az utcán egy rakás miss tökéletessel és elmegy a kedvem mindentől. Ti nem szoktatok így lenni? Mások miért néznek ki még délután is úgy, mintha most léptek volna ki vmi magazinból? Hogy csinálják?
2011. szept. 19. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
jaj elírtam: szoktam. bocsi
2011. szept. 19. 23:35
 2/10 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy smink cuccaid minőségével van gond, mert én is sminkelek, de egészen estig jó, mindenféle korrekció nélkül.

a másik kérdésedre a válasz, ők valószínűleg ezzel jóval többet foglalkoznak, időt és energiát nem sajnálva..

2011. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te miket használsz? az az igazság, hogy nekem nem futja (+ nem is akarok) Dior meg Chanel meg MAC cuccokat venni 4-5000től felfelé...nem tudom ezekre gondoltál-e.
2011. szept. 19. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokan vannak egyetemi berkekben, akiknek csak délután kezdődik a napja.

Nem az árral, hanem a minőséggel van a gond, a 2 nem =. Én Avonos cuccokat használok, mivel az árkategóriájában nagyon jó minőség, fél napokat (értsd regel-késő délután) simán kibír a vakolat teljesen jó állapotban, ha meg tudom, hogy hosszú napom lesz (értsd: reggel 10-este 10), nem rakok fel 10 kiló sminket.

2011. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül a minőséggel van gond. én használom a márkás dolgokat, de zsíros bőröm van és egyszerűen beszívja vagy "lemossa" a sminket. még a szemhéjam is beszívja a szemceruzát, nem folyik el vagy ilyesmi, mert jó a minősége, csak egyszerűen délutánra már nincs ott.

szóval, sajnos nem tudom mi megoldás, csak azt szerettem volna mondani, hogy nem biztos, hogy attól lesz jó valami, mert drága és fordítva.

2011. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is AVON-t használok, majdhogynem mindenből (anya tanácsadónő). Szóval szeretem a cuccaikat, de lehet nekem is a bőröm, pedig már sokkal jobb, mint régen. Lehet, hogy mindig újra kéne púderezni meg szemceruzázni mint sok lány napközben?
2011. szept. 20. 08:06
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát elmondom neked, hogy igazából ez hülyeség..

Én is reggel mikor elindulok, akkor tisztábbnakl érzem magam mint estére. Ha a hajadat kivasalod, a cofba kötöd, és a bőröd szépen egészségesen szolizott lájt alapozóval a szemed alatt, akkor nem fog nap végére semmi sem elkenődni. Ha meg olyan helyre mész, akkor előtte fesd ki a szemeddet, és fújd le sminkfikszálóval, vagy hajlakkal.

Én inkább az öltözetemet szoktam nem jónak érezni nap végére. reggel felveszem, de estére emgunom, vagy találok rajta hibát. Ez sokkal szarabb érzés:D mert ez után ingerenciám van ujat venni valamiből:D

ja még annyi ,hogy az avonos dolgokk özül a legtöbb termék a natus minket követi.. Egy avonos sminkkészlettel nem fogsz feltűnő, és tartós sminket csinálni. Az alapozóik nem túl jók, a szemfestékeik egyenesen szarok. Ami jó az talán a púder, pirosító, barnító, és a testpermetek, arcápolók.. én is tanácsadonővagyok..vagyis magamnak rendelek leginkább, és ezt kell hogy mondjam.

2011. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így vagyok vele, hogy délutánra szétesek, de nem teljesen smink terén mert nem nagyon sminkelem magam, csak szempillaspirál meg néha esetleg szemcerka. Olyan "piszkosnak" érzem magam, hogy már nem tiszta a bőröm meg ilyenek. Nem tudom hány éves vagy, de ha suliba jársz még, én ott azt szoktam hogy minden 2. szünetben átfésülöm a hajam, nagyjából újra beállítom, vizes kézzel vagy esetleg arctisztító kendővel áttörlöm az arcom és akkor úgy kicsit frissebb vagyok. Mondjuk az utóbbi nem nagyon működik hogyha használsz alapozót meg korrektort.

2011. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, utolsó vagyok, hogy az essence-nek elég jó cuccai vannak, és ár-érték arányban is megfelelőek, a szemhéjpúdereknek a pigmentáltsága is jó és tartósak is. (egy négy színű szemhéjpúder 800-900 Ft)
2011. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi. egyetemre járok, meg dolgozni. sajnos az alapozó, korrektor miatt a törlőkendő tényleg nem megy.. mindig új réteg púdert meg nem akarok. próbáltam zsepivel áttörölni a fénylő részeket, ami nem rossz, de azzal a festék is jön le. na mindegy. hát reggel jobban nézünk ki, ez van :D

(amúgy nem vagyok festékmániás, nem azért alapozózom, hanem annyira nem szép a bőröm...bár olyan szép lenne, hogy ne kéne tenni rá, én örülnék neki a legjobban)

2011. szept. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!