Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdtétek sminkelni...

Mikor kezdtétek sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés
Pl. iskolába, vagy már csak később/előbb? Csak alkalmakkor? Hány évesen?
2011. szept. 17. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nyolcadikban : egy kis alapozó meg néha szempillaspirál

15 évesen gimiben: alapozó, pirosító, szempillaspirál és fel kihúzom.

A lényeg h ne lényeg feltűnő, hanem természetesnek nézzen ki:)

2011. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

12évesen csak szempillaspirált az iskolába mindennap és amikor elmentünk valahova.

Ma már ez bővült egy szemceruzára és korrektorra.De többet nem hiszem hogy használnék...14L

2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hetedik évvégén- nyolcadik elején minimális púder.


Nyolcadikban alapozó, szemceruza, és ez mára is megmaradt, és bővült egy mindennapos halványbarna szemhéjpúderrel. :)

2011. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze a szemceruzát nem úgy kell elképzelni -sem a nyolcadikosat, sem a mait- hogy alul-felül könnyezésig. Nagyon vékonyan felül. :) 14/l
2011. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Eleinte csak alkalmakkor, de már nem emlékszem azt hány évesen kezdtem, rendesen naponta 17 éves korom óta.
2011. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nyolcadikban kezdtem egy nagyon kevés szemcerka meg szempillaspirál. most pedig púder korrektor szemcerka d inkább tus szempillaspirál szájfény...de nem durván, csak h még ne legyen olyan durva. 18/l
2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Asszem ilyen 13-14 évesen. De akkor még csak szempillaspirált használtam meg szemcerkát.
2011. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7.végén nagyon ritkán szempillaspirál de ott nem igazán.

8. ban szempillaspirál, a végén néha ki is húztam felül a szemem

most 9. néha halvány rózsaszín pirosító, szájfény, vagy szempillaspirál, vagy smink nélkül megyek, vagy kihúzom felül a szemem. mindig változó de egy héten kb 2 nap van hogy ki is húzom

15L

2011. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

15 évesen: szempillaspirál, néha szemceruza..

suliba most sem szoktam nagyon kisminkelni magam


18/L

2011. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15 évesen alkalmakkor szempillaspirál, néha szemceruza és korrektor. Most 17 évesen vettem az első alapozóm, de még nem használtam. A mindennapokban kedvtől és időtől függően sminkelek, van amikor még spirált se teszek :-) És te?
2011. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!