Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ilyen sminket...

Hogy lehet ilyen sminket készíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 4. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeséget mondok neked, de egy videóban én úgy láttam, hogy felül tus alul szemcerka és fekete vagy valami sötétebb szín szemfestékkel.


17/L

2011. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fehér a szemfesték. Amúgy én is úgy gondolom, ahogy az első válaszoló írta, felül tus, alul szemceruza. És persze műszempilla vagy szempillaspirál :) Amúgy ne várj pont olyan hatást, mint a képen, mert a kép erőteljesen meg van szerkesztve :)
2011. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen van fehér is rajta csak ott a szemgödörbe vagy hogy írjam neked. Na szóval ott látszik, hogy van egy ív húzva. Szerintem az valami sötét szem festék. Keresgéltem neked videót, de nem találtam.


1. válaszoló.

2011. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!