Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 20-éves vagyok, és eddig...

20-éves vagyok, és eddig sohasem festettem magam, de most szeretném. Hol tudok utána nézni hogy kell helyesen sminkelni? Szép sminket szeretnék készíteni de nemtudom hogy kezdjek hozzá.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
youtube.com - rengeteg ilyen jellegű videó van, ajánlom: michelle phan, juicystar07 csatornáit
2011. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
persze nézhetsz videókat, mert jó ötleteket adnak benne. de ettől még nem fogsz jól sminkelni. azt gyakorolni kell. szóval költözz be a fürdőszobába pár napra és próbálkozz:D
2011. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

dorkasminkel.blogspot.com


Magyar, nagyon jól magyaráz, jók a videói, és lépésről lépésre átvesz mindent.

2011. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sotyilány ***** válasza:

Michelle Phan

juicystar

én is csak őket tudom, ezek a jobbak, de leginkább michellet ajánlom, olyan sminkeket csinál hogy beszarszxD

2011. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fizikiwi ***** válasza:
Ajánlom: Viszkok Fruzsi, Avianarahl
2016. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!