Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet ilyenre műkörmöt építeni?

Krisztijjj kérdése:

Lehet ilyenre műkörmöt építeni?

Figyelt kérdés
A lányom rágja a körmét, és úgy szeretném leszoktatni, hogy csinálok neki egy zselés műkörmöt és lehet-e egyáltalán 3-4mm-es körömre műkörmöt tenni ?
2011. szept. 1. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
rágott körmöt nehezen építesz, rá se fekszik a sablon..le potyogna szegénynek 1nap múlva,ahogy nekem is.
2011. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rágott körömre gyönyörűen (és tartósan) lehet építeni, viszont a tipragasztás alapszabálya, h maximum a természetes körömlemez FELÉT takarhatja el. Ekkora felületen pedig nem marad meg. Nem tudom, h mikor tanultad a szakmát, de rádférne egy frissítés...
2011. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen,rágott körömre tipp. Gondolkozz egy kicsit,ha valaki rágja nincs szabadszél,ergo nem tudod a sablont felrakni. Mindenki milyen szakértő hirtelen.
2011. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, szakértő vagyok...a sablont ilyenkor nem a szabadszél alá, hanem közvetlenül MELLÉ kell tenni. De ha nem hiszed, kérdezd meg bármelyik nagyobb körmös oldalon, mert ugyanazt fogják mondani, mint én. A tip már elavult...normális, igényes körmös nem is használja, mert sablont mindenre lehet tenni, csak érteni kéne hozzá. De a sufnituning körmösök, mint te úgysem próbálkoznak, mert gyakorolni kéne hozzá kb 2 órát...
2011. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!