Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell műkörmöt építeni?

Hogyan kell műkörmöt építeni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék műkörömépítéssel foglalkozni, csak az a baj hogy egy ilyen témájú tanfolyam eléggé borsos az én pénztárcámnak. Saját magamnak viszont szeretnék itthon készíteni, vagyis legalább kipróbálni. A kérdésem igazából az lenne, hogy milyen anyagokat kellene vásárolnom? Milyen elektromos eszközöket?

Valamint még hogy ne kövessek el hibát, hogyan kell zselés és porcelán műkörmöt egyáltalán csinálni? Látni természetesen már láttam hogyan készítenek el egy körmöt, de más látni és más elkészíteni egyet! Előre is köszi a segítséget!


2010. febr. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha csak kipróbálni szeretnéd otthon,akkor felesleges megvenni az eszközöket,mert azok is nagyon drágák,de viszont ha folyamatosan magadnak csinálnád,úgy igenis visszajönne az ára..

hát ha felrakni akarod a műkörmöt akkor(zselés);

1. felület érdesítése körömreszelővel

2. köröm bekenése tapadás elősegítővel

3. tipp felragasztása jó minőségű körömragasztóval

4. szabadszél(köröm formájának a kialakítása reszelővel)

4. tipp és köröm "egybeolvasztása" körömreszelővel

5. köröm bekenése zsírtalanítóval

6. körömre ráhúzni az első réteg zselét(UV lámpába helyezni 1 percre)

7. körömre ráhúzni a második réteg zselét,és ha szeretnél bele valami csilámot vagy valamit akkor beleszórod.(UV lámpába helyezni 1 percre)

8. körömre ráhzni a harmadik és egyben utolsó réteg zselét.(UV lámpába helyezni 3 és fél percre.

9. fixálót tenni vattára és jól áttörölni a körmöket

(10. ha nem építettél bele semmit, akkor ilyenkor lakk)


ha töltésről van szó akkor(zselé);

1.reszelő GÉPPEL leszedni a köröm végéből amennyit nőtt.

2.műköröm "egybeolvasztása" a lenővéssel

3.köröm bekenése zsírtalanítóval

utána ugyanúgy zselé 1-1-3és fél percre

2010. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

elekrtomos eszköz csak a reszelő gép kell ami ált. 15000 ft körül van

+ az UV lámba ami 10000 ft körül van

zselé (15 gr 3300 körül)

zselé kenő ecset 2000 körül

fixáló 100 ml 1000körül

zsírtalanító 10 ml 800 körül

csillámok (kis fiolában 300-400 ft körül

tipplevágó 3000 körül

2010. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 28. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:

A jó kis körömgomba pedig ingyen van!:)

Inkább menj szakemberhez,ne otthon barbárkodj. Ezért rossz az embereknek a véleménye a műkörömről mert sok otthon barkácsoló leányka van akik gány körmöket csinálnak,és ezt látják sokan.

2010. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem tök felesleges a reszelőgép és a tippvágó is

ezek helyett jobb ha pl jobb minőségű zsírtalanító, előkészítőt veszel illetve fényzselét


amúgy meg igen is meg lehet tanfolyamra járás nélkül is szépen megcsinálni magunknak

én is magamnak csinálom és 1-2 ismerősömnek is és soha nem tanultam

2010. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

Megnézném én azokat a szépen megcsinált körmöket:)LOL :D

2010. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát hidd el ha nem lennének szépek akkor nem jönne hozzám egyre több ismerősöm, csak olyannak csinálom meg akit ismerek és nem is akarok üzletet meg semmit és igen is meg vannak elégedve vele bármilyen hihetetlen is
2010. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!