Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet úgy egy alkalomra...

Lehet úgy egy alkalomra műkörmöt építeni, hogy nem bolyhozom fel a vendég körmét és úgy építem meg zseléből?

Figyelt kérdés

Menyasszonynak kellene, de csak arra a napra kellene neki, viszont nem szeretné, ha ragasztott körmöt csinálnék, amit utána acetonnal kellene leáztatni. Ha megépítem úgy ahogy írtam akkor le lehet könnyen szedni?

A lemosható zselével ugye nem lehet, mert az nagyon folyékony ugye? Vagy tudtok ötletet adni?

Nem vagyok kezdő a félreértések elkerülése végett, de én ilyeneket nem szoktam csinálni. Én csak tartós körmöket csinálok és az nem jön le egy könnyen.


2009. máj. 2. 18:46
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én is körmös vagyok és szerintem nem lehet ezt így megcsinálni mert te is tudod hogy minden müköröm alapja az hogy elökészited a körmöt ehez pedig bolyhozni kell. Ha mindenképpen akar az esküvőre szép körmöket akkor ezt be kell válalni.Rakd fel neki majd utána te is szedd le csinálj neki egy szép manikürt és nem lesz semmi baja a körmének.Szerintem az egyszeri felrakás nem olyan káros óvatossan csiszold fel a körmét,és nem lesz baj.
2009. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. máj. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!