Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek erre az alkalomra...

Szerintetek erre az alkalomra milyen smink lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Nos december 4-én lesz a suliba egy bál(egyben a névnapom is lesz).Ami nem a gyerekeknek szól hanem a felnőtteknek és minden évben szokott lenni és mi is fellépünk a gyerekek.És palotást is fogunk táncolni és piros lesz a ruhánk.Viszont az osztályból néhány lánnyal egy sajátos táncot is fogunk táncolni amihez viszont fekete latex,farmer miniszoknyánk,és fekete pólónk lesz.Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb?A KOROM IS SZÁMÍT


12/L


2010. nov. 28. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vékony kis tusvonal, enyhe spirál és egy kis arcpír jól nézne ki :) Szájfényt is használhatsz.
2010. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmi esetre se sminkeld túl magad, maradj természetes:)

igaza van az elsőnek... egy vékony tusvonal a szemhéjadra, alulra ne! alul ne fesd ki a szemed, csak felül, az tök aranyis, énis szoktam:)

és szempillaspirál, és egy enyhe rózsaszín, vagy halvány kapucsinó színű szájfény.

arcpír sztem nemkell, mert ugyis kifogsz pirulni, és ha nemvagy lealapozva, akkor az úgy nemjó ,ármint alapozás nélkül a pír.

alapoznod meg nemkell, felesleges:)

18/L

2010. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi!

én egyébként arra gondoltam hogy szájfény,szempillaspirál,alapozó,és legfeljebb egy

kicsi szemfesték.De amúgy nagyon tetszik az ötleteket :)

2010. nov. 28. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, spirál, ajakápoló pont elég. Le fog folyni az arcodról az egész meg szétkenődik, mert táncnál leizzadsz. És ha túlsminkeled magad, csak szóbeszéd tárgya leszel. :D Az meg nem jó. Teljesen felesleges, nálunk anno senki nem sminkelte ki magát abszolút. :D

Esetleg valami színtelen szájfény, de félúton azt is lenyalod, tuti :D És ne csillámosat, mert akkor a fél arcod csillámlani fog :D

2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké!köszi! =)
2010. nov. 30. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen.

[link]

2010. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 évesnek nem durva a latex nadrág?...
2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az a latex?
2010. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!