Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány alkalomra elég a 15...

Hány alkalomra elég a 15 ml-es fényzselé?

Figyelt kérdés
Saját magamnak festem a körmöm, csak így nem bírja sokáig, és azért gondoltam a fényzselére. Sima körömlakkra vagy akrilra lehet alkalmazni? Ha igen, akkor elég rá 1 réteg? Ehhez ugye kell UV-lámpa? Eltávolítani csak reszelés útján lehet? Mert amikor manikűrösnél voltam és bekente vele, csak úgy tudtam leszedni.
2010. okt. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet lakkra is, elég 1 réteg, kell hozzá lámpa!Azt viszont nemtom,h meddig elég,mert igaz én körmös vagyok,de egyrészt különböző méretű körmökre használom,másrészt nem igazán figyelgetem,hogy mennyi idő után fogy el!
2010. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Esetleg valaki tudja hogy kb. hány alkalomra elég?

2010. okt. 20. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt saját körmön nem marad meg, mert berepedezik, és lepereg (rugalmas gumi zselére se lehet tenni, mert az sem elég kemény hozzá)másrészt lakkra nem szoktunk zselét tenni...inkább tegyél a lakk ALÁ leoldható zselét, és arra fess...azzal kicsit tartósabb lesz.

[link]

2010. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és ha csak magadnak csinálod, minimum fél évre elég.De szerintem akár egy év is lehet.
2010. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet h kipróbálom ezt a megoldást, így legalább nem roncsolom a körmöm :)
2010. okt. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!