Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány centis most a körmöd?

Hány centis most a körmöd?

Figyelt kérdés
Igazi, vagy mű, és milyen színű?
2011. júl. 1. 22:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A pasik szeretik, ha a barátnőjüknek, feleségüknek hosszabb mű- vagy igazi körmeik vannak?
2011. júl. 1. 22:26
 12/18 anonim válasza:
Igen, minél hosszabb annál jobb!
2011. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A legrövidebb körmöm pont 1 centi a kisujjamon, a leghosszabb 1,4 centi a hüvelykujjamon, de ezek elég hosszúnak tűnnek így is, mert pici kezeim és rövid ujjaim vannak. Természetesen igaziak, amikor műkörmöm volt, akkor legalább 2 centis volt, ami a kezeimhez mérten már nagyon hosszúak.

Tapasztalataim szerint a pasik irtóznak a műkörmöktől, de biztos vannakl páran, akiknek bejön.

2011. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Teljesen rövidre vágott, természetes, lakkozni se szoktam.


Én még nem találkoztam hímnemű egyeddel, akinek tetszene a plasztikköröm, férfi ismerőseim 100%-ka egyenesen undorodik tőlük. Mondjuk hozzáteszem, a női ismerőseim is így vannak vele.

2011. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Változó. Előző barátom oda volt a műkörömért, mindig azzal érvelt, hogy a sima franciánál nincs jobb és igényesebb.o.O Mostani barátom viszont az eredetire esküszik és örül neki, hogy már nincsen műkörmöm.:) És én is így érzem jobban magam. Természetes és a legkényelmesebb is.
2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs műkörmöm,franciára csináltam meg tegnap.Szóval kb.1cm-es lehet :) 16/L
2011. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2cm, mű, és magam csináltam:)
2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Saját köröm 2cm. Zöld Moyrás ;)
2016. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!