Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így lehet-e modellkedni?...

Így lehet-e modellkedni? Gerincműtéttel? 29 centis vágással?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok vékony testalkatú, körte alakom van, ami sokak szerint jól áll nekem, viszont úgy tudom, hogy a modellkedés elengedhetetlen követelménye a karcsúság, márpedig az én testalkatomból reménytelen karcsút varázsolni, meg nem is szeretnék az az igazság , szeretem így a testemet. A modellkedés meg egyáltalán nem az álmom, de szívesen kipróbálnám, talán ennyit. A másik hogy gerincműtött vagyok,bár ez a varrás plasztikai, nagyon el fog halványulni, sokak szerint láthatatlan lesz. Amúgy a súlyom 57 kg, viszont 179 centi vagyok.
2011. máj. 10. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtő .
2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát inkább más foglalkozás után nézz.
2011. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég vékonylehetsz. Ha vékony vagy szerintem nem jön ki olyan erőteljesen a körtealak. Amúgy a méreteid mik, mert gondolom azt tudod, hogy a magasságod megfelelő. Amúgy fotómodell szerintem simán lehetszméghe látszik a vágás akkor is, fehérnemű már nem biztos.
2011. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mint már említettem csak hobbi szinten érdekelt volna, de rájöttem valójában mit szeretnék:).


Utolsó nagyon szépen köszönöm a válaszod, de sajnos igen, kijön a körtealak, bár szeretem ezt az alakot magamon:).

2011. máj. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!