Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék, mit...

Modellkedni szeretnék, mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés

177 cm vagyok és 52 kg

derékbőség 65

csípő 85

mell 90

ovális vagy szív alakú arcom van,ilyesmi ahogy kinézek. [link] Nem tudom eldönteni.hosszú aranybarna a hajam,zöld a szemem,nagyon fehér bőröm van.Azt mondják szép arcom van,különleges.Én egyáltalán nem tartom magam se különlegesnek de még szépnek se néha.Sőt ahogy így nézem lehet dagadt vagyok én ehhez,vastagok a combjaim.Nem tudom mit kéne ide írni magamról.Nem igazán tudok erről semmit. Csak szeretném kipróbálni.Nincs sok veszteni valóm.Ezen a héten szedik le a fogszabályzóm és kicsit lelkes vagyok miatta :) amugy fotós szeretnék lenni,már tanulgatom is.Mit tegyek hogy modellkedhessek?egyáltalán elég ez ahhoz?Nem vagyok dagi?:s ja és ne kezdjetek el vitatkozni,hogy nincs jobb dolgom meg hasonlók.Tudom,tisztában vagyok azzal,hogy hajnali 4óra van de nem tudok aludni!! :( :D


2011. júl. 27. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
jelentkezz egy modelügynökségnél
2011. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 3rdeye válasza:
0%
nincs jobb dolgod?
2011. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

keress fel egy ügynökséget szerintem is. 177 cm magashoz nekem ideálisnak tűnik az 52, de függ ez attól, hogy milyen a csontozatod. a csípőd viszont elég széles.

a modellek igyekeznek elérni a 90-60-90 méretet.

sok sikert


üdv

2011. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem teszel fel egy képet, ha modell leszel akkor úgyis látni fogunk :) Így legalább tudunk segíteni abban amit kérdeztél :)

De szerintem is fordulj egy ügynökséghez, nem veszíthetsz semmit. Egyébként nem hinném hogy vastagok a combjaid, de ha jól nézel ki nem hinném, hogy ez modellkedésnél akadály lenne, hiszen nem csak egyforma testalkatú modellekre van szükség :) Sok szerencsét!


F/18

2011. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm akkor megpróbálkozom vele :)képet meg nem szeretnék ide feltenni bocsi :s
2011. júl. 27. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, de amúgy privátban is küldhetsz, vagy megadhatod a Facebookod.
2011. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is küld be a képed egy modellügynökségnek! Vagy jelentkezz jövőre az elite model look-ra. :)
2011. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát jó :)küldök én pár képet.Csak egy kis segítség kellene:D

nem sokat vagyok gépnél,nem értek hozzá :D kicsit gáz,de ez van.Szóval akkor,hogy is kell képet küldeni meg ilyenek?:D

2011. júl. 28. 01:14
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a derekad 63 felett van, nem nagyon. Ahhoz igazán-igazán gyönyörűnek kell lenned (akkor pedig felfedeztek volna már)
2011. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!