Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 2 kérdés parfümmel kapcsolatba...

2 kérdés parfümmel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

1.)

A parfümöt pontosan hova szokták fújni? Hová célszerűbb? Én nyakra szoktam és az arcra - ez összesen négy fújás (bal és jobb oldalra)


2.)

Fél - 1 óra után kb, miért nem érzem a parfüm illatát? A parfüm eredeti és boltban vásárolt - természetesen márkás (12 ezer forintos, 40ml). Természetesen több parfümöt is kipróbáltam, de fél - 1ór után kb semelyiket sem éreztem magamon szinte.


2011. ápr. 21. 19:44
 1/5 Geisz Judit ***** válasza:

Szia!

A legjobb pontok a nyak és a csukló. Arra figyelj, hogy ha felfújtad a parfümöt, akkor ne dörzsöld össze a csuklódat, mert akkor az illatnak annyi. A jó parfümnek sokáig érzed az illatát, igaz, mindig kicsit másképp. Először érzel egy illatot, utána kb. 10 perc múlva egy újabb illatot, majd a tartós illat egy óra múlva jelenik meg. Én foglalkozok parfümökkel és szerintem nem kell megvenni a nagyon drága parfümöket, mert nem jobbak az átlagosnál.

2011. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Csak azt tudom elmondani, én hová fújom: könyökhajlatok, csukló (nem összedörzsölve), tarkó, fülek mögé, nyakra, mellkasra.

2. Egy idő után hozzászokik az orrod, mint minden más illathoz / szaghoz. De pl. ha egy kis szellő meglegyez, akkor szoktam érezni magamon a parfümömet.

21/L

2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. Én a nyak két oldalára,a mellkasra,a csuklóra szoktam fújni.Arcra nem szoktam,mert nekem irritálná az arcbőröm.

2.Azért nem érzed az illatát,mert megszokod,hogy ez az illat van rajtad,de ha pl. akkor találkozol valakivel,akkor ő érezni fogja.

2011. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotok!
2011. ápr. 21. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

én csak a hajamra szoktam fújni, mert kiütéses leszek egyes parfümöktől és inkább nem kísérletezek, h melyik az ami irritál és melyik nem.

aztán pedig rájöttem, h egyben a legjobb hely, ahova fújhatom, mert általában mindig van egy szellő és a hajamat azt mindig megfújja. és szoktam érezni még a nap végén is. persze kellemesen, alig-alig, de teszteltem már ismerőssel, h nem túl erős-e és azt mondták, h pont jó. szóval próbáld meg. :)

2011. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!