Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Pár kérdés piercingg...

Segítség! Pár kérdés piercinggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Íme pár kérdés:

1, Hogyan szedjem le a labret piercingem ? Fiú vagyok, és vastag az ajkam, így is 10es szár kell nekem.. Mármint, nem az egészet, csak a gömböt akarom letekerni, de sehogy se megy.. se gumikesztyűvel, se csipesszel, valakinek vmi tuti módszere van ?


2,Milyen az a vadhús, ami elvileg a piercing köré nő?


3, Honnan veszem észre, hogyha ki akarja "lökni" a testem a piercingem ?



10 napos piercinges /F


2010. aug. 24. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
megbántad a piercinget mi? :( kellett neked piercing láátod... :/
2010. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem levenni akarom :D, nem bántam meg :D Csak a golyót akarom kicserélni tüskére :P de sehogy se megy letekerni ezt a fránya golyót :D , de köszönöm h nem elítélkezve.., vagy ahogy a legtöbben szoktak lenézően írnak..., meg fikáznak orrba szájba.., , hanem normálisan írtál :)
2010. aug. 24. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
harapj rá a fogaddal, és csavard ki:D
2010. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem birok :D, már azt is próbáltam XD... a végére nem bírok nem ráharapni, a talpra, mert kicsúszik a fogaim közül, a szárra már nem bírok harapni, mert még nagyon feszül az ajkam ott, és hát.., nem a legkellemesebb, egyéb ötlet :S ?
2010. aug. 24. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. :) Én sosem tetetnék magamnak piercinget, mert én nem szeretnék. Viszont ha te ezt a döntést hoztad és nem akarod levenni meg tetszik akkor oké :) És sok sikert a golyócska levételéhez, kár hogy én ebben nem tudok segíteni. :)
2010. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :), Hát sztem a vége az lesz, hogy elmegyek a legközelebbi szalonhoz, és odaadom a kezébe az emberkének, h cserélje ki :D, mert még a végén vmit úgy összeb*szok a számban, h pórul járok..
2010. aug. 24. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
gumikesztyűvel fogjad az alsó bogyót. a fentit meg tekerd kifelé. úgy le jön.
2010. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak 1 bogyó van rajta, a labret pc-nek az egyik fele golyó, a másik meg egy talp, ez alul van az áll kezdeti szakasza felett az alsó ajkam legalján, ezért nem sikerül :S
2010. aug. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!